SsangYong’un Yeni XAVL ve G4 Rexton Konspeti, İstanbul Auto Show 2017’de Tanıtıldı

Ana Sayfa » Otomobil » SsangYong’un Yeni XAVL ve G4 Rexton Konspeti, İstanbul Auto Show 2017’de Tanıtıldı
SsangYong’un Yeni XAVL ve G4 Rexton Konspeti, İstanbul Auto Show 2017’de Tanıtıldı

SsangYong‘un yeni XAVL konsepti, İstanbul Autoshow 2017‘de otomobil hayranlarına sergilendi.

2007 yılından bu yana Türkiye içerisinde Şahsuvaroğlu tarafından satışa sunulan SsangYong, XAVL konseptiyle Cenevre Otomobil Fuarı’ndan sonra İstanbul Autoshow 2017‘de otomobil severler ile buluştu. Özel ve premium hissiyat sağlama hedefleri güden SsangYong XAVL,  markanın gelecekteki büyümesine etken olacak bu model; sert, maskülen görünümlü ve orijinal bir SUV konsepti ile sunulmakta. Premium, özel bir hissiyat veren XAVL, İstanbul Autoshow 2017‘de otomobil severleri de bekliyor.

XAVL konseptine ait görüntüler;

 

Diğer tanıtılan konsept olan G4 Rexton ne gibi  özelliklere sahip?

 

SsangYong‘un G4 Rexton modeli ise, otanik olarak Rexton‘ın marka değerinin önemli bir konumunu yer kapmakta. G4 Rexton, en son tasarım ve performansa sahip olup markanın yeni amiral gemisi olarak olarak otomobil severler karşısına çıktı. Stil, sürüş, emniyet ve yüksek teknolojilerde mutlak bir devrim sunan yeni otantik SUVMercedes-Benz‘in 7 vitesli otomatik şanzımana sahip. Ayrıca 4 tekerlekten çekiş sistemi ile XDi220 motorunun kombinasyonu ile güçlü bir sürüş performansı ortaya çıkartıyor.

G4 Rxton modelinde gövde ağırlığı en aza indirilirken, kasa sağlamlığı içinde POSCO ortaklığı ile Quad Frame, Gelişmiş Yüksek Mukavemetli Çelik (AHSS) teknolojisi kullanılmış durumda. Üretici firma, büyük boyutlu SUV’ların daha güçlü off road sürüş performansına ve daha yüksek çekiş kapasitelerine olan ihtiyaçlarını G4 Rexton ile karşılamayı planlıyor.

 

G4 Rexton konseptine ait görüntüler;

 


SsangYong’un Yeni XAVL ve G4 Rexton Konspeti, İstanbul Auto Show 2017’de Tanıtıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SADES ileri seviye oyuncu kulaklıkları artık Türkiye’de! Instagram çöktü mü? Instagram neden çalışmıyor? (13 Temmuz 2018) Twitter’dan Periscope’a 360 Derecelik Canlı Yayın Özelliği Snapchat, Hikayeler Arama Özelliği Ekledi Intel ve AMD güçlerini birleştirdi Emre Hantaloğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır