Star Wars Markalı Akıllı Telefonlar Yolda

Ana Sayfa » Tüketici Elektroniği » Star Wars Markalı Akıllı Telefonlar Yolda
Star Wars Markalı Akıllı Telefonlar Yolda

Star Wars hayranları için Karanlık Taraf ve Aydınlık Taraf seçenekleriyle telefon modelleri geliyor.

Bilim kurgu film serisi olan Star Wars (Yıldız Savaşları), kendi adlarına ait olan akıllı telefonları hayranlarına yönelik bir çalışma olarak tanımlayabiliriz. Karanlık Taraf ve Aydınlık Taraf olmak üzere iki modelden oluşan Sharp tarafından hazırlanan Star Wars akıllı telefonlarının başlıca özellikleri 5.3 inç 1080p IGZO ekran, Snapdragon 820 işlemci, 3 GB RAM, microSD ile artırılabilir 32 GB dahili depolama alanı, 22.6 MP kamera, 3000 mAh batarya özellikleri barındırıyor.

Android 6.0 işletim sistemine sahip olan akıllı telefon, Star Wars teması içeriklerden oluşacak olan telefonda özel bir film oynatma uygulaması bulunuyor ve bu oynatma uygulama uygulaması ile 2020 yılına kadar Star Wars The Force Awakens (Yıldız Savaşları Güç Uyanıyor) ücretsiz bir şekilde izleme fırsatı sunuyor. Ayrıca bu sürprizler ile bitmiyor, Rogue One filminden özel 5 farklı metal figür alınacak ürün ile çıkıyor.

Star Wars telefon modelleri Japonya’da satışa açılacağını altını çizmek isteriz.

 

 

 


Star Wars Markalı Akıllı Telefonlar Yolda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ÖSYM Lys Tercih Sonuçlarını Ne Zaman Açıklayacak? Microsoft’un E3 Sırasında Tanıttığı Oyunlar! Bakış Açımızı Değiştirebilecek Uygulama : TED YouTube’da çevrimdışı izleme özelliği 125 ülkeye genişletildi Vodafone’dan Kullanıcılarına Ramazan Kampanyası! Akıllı Asistan Alexa, Şimdi 15.000’den Fazla Yeteneğe Sahip!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır