Star Wars: The Last Jedi’a Ait Posterler Ortaya Çıktı

Ana Sayfa » Gündem » Star Wars: The Last Jedi’a Ait Posterler Ortaya Çıktı
Star Wars: The Last Jedi’a Ait Posterler Ortaya Çıktı

Star Wars: The Last Jedi filmi için bir dizi yeni afiş yayınlandı.

Filme ait yeni görüntüler Disney’in D23 etkinliğinde yer aldı. Yer alan afişlerde Rey, Leia, Luke, Finn, Kylo Renn ve Poe Dameron’un kostümlerinin kırmızı versiyonuyla kaplandığını gösterdi. Her posterde kırmızı ton renklerini görüyoruz. Belki de filmin tonunu çekmek için lekeli, kan lekesine benziyor. Bzilere bu renk filmin temasını ve birçok konuda mesaj verebilir. Kırmızı rengin bu kadar yoğun kullanımı filmin teması veya içerisinde yer alan objeler hakkında az çok bir şeyler çağrıştırıyor.

Star War: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi’a Ait Sahne Arkası Yayınlandı

Star Wars: The Last Jedi, 15 Aralık’ta sinemalarda yer alacak. Burada D23 sırasında Disney, filmi izleyebileceğiniz bir sahne arkası video yayınladı. Olaydan çıkan diğer Star Wars haberinde Star Wars: Battlefront 2‘nin tek oyunculuğu için bir geliştirici günlüğü de vardı. Disney, teknoloji şirketi Lenovo ile birlikte geliştirdiği genişletilmiş bir gerçek kulaklık seti de duyurdu. Kulaklık seti, özellikle Star Wars deneyimleri göz önünde bulundurularak tasarlanıyor ve kullanıcıların holoches oynamasına ve yanıp sönmek üzere kullanmasına izin verecek.


Star Wars: The Last Jedi’a Ait Posterler Ortaya Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Myst serisi bu yıl bilgisayarlarda yeniden yayınlanacak Fiat Chrysler 1.9 Milyon Otomobili Geri Çağırıyor Instagram en çok fotoğrafı paylaşılan şehirleri açıkladı Google Drive’da Kullanıcılar Sorun Yaşamaya Başladı YouTube politikaları içerik üreticileri için geliştirildi En İyi Torrent Siteleri

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır