Steam’e Yüklü Miktarda Para Cezası Kesildi

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Steam’e Yüklü Miktarda Para Cezası Kesildi
Steam’e Yüklü Miktarda Para Cezası Kesildi

Steam dün yaşanan sıkıntıların üstüne bir büyük darbeyi de Tüketici Hakları davasından dolayı bir darbe daha yaşadı.

Steam, Kış Etkinliği ile beraber sunucularındaki problemlerle beraber hem kullanıcılar bakımından hemde şirket bakımından kötü gün yaşanmıştı. Bir çok kişi sorunlarıyla birlikte bu durumdan şikayetçi olmuştu. Bu sefer ise Tüketici Haklarından yüklü miktarda ceza aldı.

Steam, Avustralya yasalarına göre şirket geri ödeme sistemi konusunda ilgi göstermeleri gerekiyordu. Yani oyuncular geri ödeme sisteminden yararlanma şansına sahipti ve satın aldığı oyunu 2 saat içerisinde test edip beğenmezse geri iade gerçekleştirebiliyordu. Ama Steam bu konuda her geçen gün hassasiyet göstermeyerek, görmezden geldi. Tüketici Hakları mahkemesinde toplamda 121,24 kişinin dilekçe vermesiyle Steam, 2.1 milyon dolar para cezasına çarptırıldı.

 


Steam’e Yüklü Miktarda Para Cezası Kesildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sosyal Medya Bu Sefer Mark Zuckerberg’i Öldürdü Youtube’dan Mesaj Satın Alma Özelliği Geliyor Ücretsiz Neonicum Steam Key’i Mercedes-Benz, Tesla Energy’e karşı yenik düştü Bursa Bilişim Şenliği Bu Yıl Guinness’e Girmeyi Planlıyor Google, Goo.gl URL kısaltma hizmetini kapatacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır