Super Mario Run, Android Kullanıcıları İçin Yayınlandı

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Super Mario Run, Android Kullanıcıları İçin Yayınlandı
Super Mario Run, Android Kullanıcıları İçin Yayınlandı

Super Mario Run bugün itibariyle Android kullanıcıların kullanımına sunuldu.

Son bir kaç gündür gündem haberlerinde yerini alan Super Mario Run, bir kaç gündür Google Play üzerinde ön kayıtları devam etmesiyle birlikte bugün Android kullanıcıların karşısına çıktı. 2.0.0 güncel sürümüyle yayınlanan ve ekstradan karakterle gelen sürümüyle kullanıcıyı dahada merak ettirmişti.

Ön kayıt yaptıranlara internet bağlantılarını açar açmaz bildirim gitti bu sayede unutma gibi bir lüks yaşanmadı. Depolama kısmına da değinirsek ilk başta fazla yer kaplamasa da uyana girdiğimizde bizlere sunmuş olduğu alıştırmadan sonra internet üzerinden oyun paketi indirerek oyun tam olarak oynanmaya hazır hale geldi ve bununla beraber 200MB depolama alnını geçmiş oldu.

Sadece tek bir parmağımızla oyunun kontrolüne hakim olabilmemiz ile diğer oyuncularla da rekabete girme şansıda sunuyor. Fakat daha ilk günden daha bir çok oyunu deneyen kişi belli bir seviyeden sonra satın alma işleminde şikayet etmeye başlamış durumda. Fakat yinede bir kaç olumsuzluk dışında ilk günden Nintendo, ilgileri üzerine çekmeyi başarmış gibi görünüyor.

Super Mario Run, Android versiyonundan görüntüler;


Super Mario Run, Android Kullanıcıları İçin Yayınlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Android Instant Apps 500 Milyon Cihazı Destekliyor Facebook’a Dünya Genelinde Erişim Sorunu Yaşanıyor Snap Spectacles ürününden dolayı 40 milyon dolar kaybetti Facebook Canlı Yayın Bildirimi Nasıl Kapatılır ? Kullanışlı En İyi 20 Android Uygulaması Mr.Robot Emmy Ödülleri’nde 3 dalda aday gösterildi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır