Super Mario’nun Google Play İçin Sayılı Günleri Kaldı

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Super Mario’nun Google Play İçin Sayılı Günleri Kaldı
Super Mario’nun Google Play İçin Sayılı Günleri Kaldı

Nintendo, Super Mario‘nun Android platformu için Google Play‘de yayınlanma tarihini açıkladı.

Hatırlatmak gerekirse aylar önce Nintendo, Super Mario müjdesini vermişti ve yakın zamanda iOS platformlarında oyunu kullanıcılara kavuşturmuştu. Fakat Super Mario, Android platformunda yayına sokulmamıştı. Ön kayıt açtırmış ve bu yıl Mart ayında kullanıcıyla buluşacağını resmi Twitter adresinden duyurmuştu.

İlk olarak 16 Şubat 2016 tarihinde iOS platformunda yayınlanmasıyla indire rekorları kırmıştı. O sıralar Android için versiyonu olmayan oyunun internet üzerinde bir çok sahte, virüslü APK dosyaları yayınlanarak bir çok Android kullanıcısı bu durumdan zarar görmüştü.

Ön kayıtlar devam ederken Nintendo, resmi Twitter hesabından oyunun çıkış tarihini açıkladı. 23 Mart‘ta Android kullanıcılarla buluşturacağını açıklayan firma, yeni versiyon ile sunacağının müjdesini de vermiş oldu.

 

 

Super Mario‘nun 2.0.0 güncel sürümüyle geleceğini duyuran şirket, kullanıcılara yeni güncellemeyle birlikte yeni karakterler getirecek. Eğer oyunu dört gözle bekliyorsanız ön kayıt yaptırabilirsiniz.


Super Mario’nun Google Play İçin Sayılı Günleri Kaldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fortnite Party Royale E3 fuarına hazırlanıyor GM, 2023 yılına kadar 20 elektrikli otomobile sahip olacak Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 2016 Microsoft ve Facebook’un denizaltı veri kablosu tamamlandı Spotify’ın Üst Düzey Yöneticilerinden Biri Terör Saldırısında Vefat Etti Elon Musk, Tesla Model 3’ün Görüntülerini Yayınladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır