Teknosa 86 Şubesini Kapatıyor

Ana Sayfa » Gündem » Teknosa 86 Şubesini Kapatıyor
Teknosa 86 Şubesini Kapatıyor

Elektronik eşya perakende zinciri, Hacı Ömer Sabancı Holding Anonim Şirketi bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve 25 Temmuz 2000 tarihinde kurulan firma bugün itibariyle belli bir süreç içerisinde 86(seksen altı) şubesini kapatıyor. Yıllardan beri hizmet veren TeknoSA, yayılan durumlara göre bildiğiniz üzere Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip olan Medimarkt tarafından satın alınarak, firma artık sektörden çekiliyor.

media-markt-konflikt-verdi

Teknosa için bu noktadan sonra neler yaşanacak?

Bugünden itibaren planlanan devralma işi firmanın küçük çaplı şubelerini kapatarak işe koyulmuş durumda. Şuan ne zaman başlanacağı bilinmese de önümüzdeki sene Medimarkt yeni bir konsept ile bizleri bekliyor olacak. Onun dışında Mediamarkt elektronik eşya satış sektöründe tek kol olmayı planlıyor. Bunun üzerine firma şubelerini kapatmadan önce resmi internet sitesinde seri sonu ve outlet ürünleri %65 %80’lere varan indirimler ile kullanıcıya sunuyor.

Firmanın outlet ürünleri  için buraya ,seri sonu ürünleri içinde buraya tıklayabilirsiniz.

 

Güncel : Aldığımız kaynaklar üzerine haberin doğruluğu olmadığından dolayı Teknosa’nın yapmış olduğu açıklama sonrasında haberimizin yanlış olduğu belirtildi.

 

 

İlginizi Çekebilir :  Apple gelecekte oluşabilecek maden kıtlığı için önlemini alacak

Teknosa 86 Şubesini Kapatıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Emir Erden13 Temmuz 2016

Mediamarkt ın en sevmediğim yanı ordaki konsolları vb. şeyleri internet cafedeymiş gibi kullanmaları herif oraya geliyor beleş internet cafe gibi oyunu açıp 2 saat oynuyor. Alacağımız şeyi deniyemiyoruz 😛

Outlet Ürünler14 Temmuz 2016

Teknosa da batıyor desene
ee peki odan ürün alanlar ne olcak teknosa garantili ürünler?

Fahrettin Kılıç14 Temmuz 2016

Farklı bir firma aldığından dolayı garantiler devam ediyor eğer iflas etseydi garantiler sıkıntıya düşerdi fakat devir teslim yapılıyor aynı şekilde hizmet devam edecektir.

Orcun18 Ocak 2017

aslında kapanması iyi olmadı.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Snapchat, Yeni Özelliği İle 60 Saniyelik Snap Çekebileceksiniz! Apk Dosyaları Telefonlar İçin Zararlı mıdır? Çin uzay istasyonu Tiangong-1 Pazartesi günü düşecek Berkcan Güven’in öldüğüne dair iddialar doğru mu? Steam, Cadılar Bayramı İndirimi Başladı! Cyanogen, Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır