Batman oyunu final bölümünü yayınlayacak

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Batman oyunu final bölümünü yayınlayacak
Batman oyunu final bölümünü yayınlayacak

Yapımcısı Telltale olan Batman oyunun final bölümünün yayınlanacağı tarih belirlendi.

Telltale‘nin oyunları, geniş kapsamlı video oyunlarına sahip olan, ve birçok dizi, çizgi roman gibi kurguların video oyunlarını oluşturmakta. Bunlardan biriside “Batman: The Telltale Series” oyunu ve bunun yanında birçok dizinin video oyununa sahip. Batman oyunu üzerinden gidersek bazı planlar istenilen hizada gitmedi ve yapımcı daha ikinci bölümünde final bölümünü yayınlamaya karar verdi.

Telltale, epizodik macera başlıklarını ilk kez açıkladığında, amaç her ay yeni bir bölüm çıkarmaktı. Ancak bazı başlıklar için bu mümkün olmadı. ve Batman: The Enemy Within – The Telltale Series bir istisna değildir. Oyunun ilk bölümünün yayınlanmasından yedi ay sonra, Bölüm 5 “Same Stitch”, 27 Mart‘ta Xbox One‘da yayınlanacak. Aşağıdaki açıklama, önceki bölümlere ait spoiler içerebilir, bu nedenle kendi sorumluluğunuzda okuyun.

Oyuncuların seçimi, final bölümünde, Joker’in (ve ilgili hikayesinin) son bölümde görecekleri kararını belirleyeceğinden, oyuncu seçimi ön plana çıkıyor. Şimdi John Doe’nin Joker’e tam olarak dönüştüğü, “klasik Clown Prince of Crime’a daha yakın olan acımasız bir kötülük” olacak mı, yoksa “DC’nin ikonik karakterinin diğer herhangi bir tasvirinden farklı olarak öngörülemeyen bir ihtiyati” mi olacak?

Batman “Same Stitch” sezon geçiş diski ve oyunun bulunduğu platformlarda güncellenecek

Telltale, iki hikayenin çok farklı olduğunu ve bölümün en çok 3 saatlik içeriği boyunca en fazla üç örtüşen sahneyi paylaşacağını vaat ediyor. Tabii ki, önceki seçimlere dayanan daha küçük varyasyonlar da var. “Same Stitch“, Telltale’nin en “brankolest” bölümü olarak tanımlanıyor. Her zamanki gibi, oyuncular final bölümünü ayrı olarak veya dijital pazardaki oyunun Season Pass’inin bir parçası olarak satın alabilecekler. Alternatif olarak, Kuzey Amerika ve Avrupa’daki perakendecilerde de bulunan bir sezon geçiş diski bulunmaktadır. Ayrıca bu son bölüm, Android, iOS, Mac, Windows, PS4 ve Xbox One‘da eşzamanlı olarak mevcut olacak.


Batman oyunu final bölümünü yayınlayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İntel 8. Nesil İşlemcileri Geliyor Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi kimdir? Öldü mü, kaç yaşında ve nereli? Toyota, Uber’den sonra otonom araç testini durdurdu Anadolu online alışverişi seviyor Milli Takım, CS:GO Dünya Şampiyonası’nda Finalde! YouTube politikaları içerik üreticileri için geliştirildi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır