Tesla ile bedava Bitcoin madenciliği nasıl yapılır?

Ana Sayfa » Otomobil » Tesla ile bedava Bitcoin madenciliği nasıl yapılır?
Tesla ile bedava Bitcoin madenciliği nasıl yapılır?

Son zamanlarda çokça duyulan Bitcoin bir çok kişi tarafından merak edilmekte ve insanlar bedava Bitcoin kazanmak için uğraşmakta. Ücretsiz Bitcoin kazanmak için insanlar farklı yöntemler deniyorlar ve bazıları başarılı oluyorken çoğu zaman başarısızlık ile sonlanan projeler oluyor.

Her geçen gün değeri artan ve gündemden düşmeyen Bitcoin birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bir yandan sanal paralar için madencilik girişimlerinin sayısı iyice artmaya başladı. Ayrıca Derin Ağ’da en çok kullanılan para birimi özelliğini taşıyan Bitcoin bu özelliği taşıdığından dolayı birçok kişinin tereddütle yaklaşmasına sebep oluyor.

Ücretsiz Bitcoin kazanmak isteyen bir şahıs çareyi Tesla’nın elektrikli otomobilinde buldu. Bir Tesla kullanıcısı Facebook’ta bulunan bir grupta yaptığı paylaşım ile Tesla kullanıcılarını şaşırttı. Model S otomobilini kullanarak nasıl sanal para madenciliği yaptığını insanlara aktaran şahıs sistemini gözler önüne serdi.

Tesla’nın 2017’den önce alınan araçları kapsayan, ücretsiz şarj programından yararlanan araç sahibi, süper şarj istasyonları ile aracını ücretsiz bir şekilde sınırsız şarj edebiliyor ve aynı zamanda bu enerji ile Bitcoin madenciliği yapma fırsatı buluyor.

Madencilik gün geçtikçe gelişiyor

Madencilik için başlangıçta bilgisayar işlemcilerinin gücünden yararlanıldı, daha sonra ekran kartlarının GPU’ları bu işin içine girdi. Son olarak böyle bir yola başvuran şahıs Bitcoin madencilerini bir o kadar şaşırtmakla birlikte tebrikleri de topladı.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tesla ile bedava Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

YAZGİG’18 28 Nisan’da meraklılarını bekliyor! Mr. Robot 3. sezon başladı Tesla dünyanın en büyük pilini üretti En iyi RAM 2018: PC’niz için en iyi bellekler Yazılımcılar “İyilik İçin Java” Etkinliğinde Bir Araya Gelecek Türkiye Yarışta nedir? Türkiye Yarışta nasıl indirilir?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır