The Walking Dead 9.sezon tanıtım videosu yayınlandı! Rick ölecek mi?

Ana Sayfa » Gündem » The Walking Dead 9.sezon tanıtım videosu yayınlandı! Rick ölecek mi?
The Walking Dead 9.sezon tanıtım videosu yayınlandı! Rick ölecek mi?

The Walking Dead 9.sezon tanıtım videosu yayınlandı ve devamında Rick ölecek mi? gibi birçok teoriyi beraberinde getirdi.

Birçok izleyen kitlenin bildiği üzere dizi, 8.sezon ile “zombi” konulu kısmı amacından çıkarak insanlar arası bir yaşam savaşına döndü. 8.sezon aslında reyting düşüşleri nedeniyle en sevilen karakterlerin sonu da oldu. Başta başlangıç olarak “Glenn” olmak üzere sezonun sonlarına doğru “Carl Grimes” karakteri diziden çıkarılması sonucunda birçok fanın isyan etmesine, bir kısmınında diziyi bırakmasına neden oldu. Ancak 9.sezonda yepyeni ölümlü bir sezon olabilir.

İşte The Walking Dead 9.sezon tanıtım videosu!

9.sezon tanıtım videosu diğer sezonlar arasında en açıklayıcı bir tanıtım videosu olmuş denebilir ve hatta bir fragmandan ötesi. Dizide ortaya çıkacak yeni olayları, yeni bir düzeni temsil ediyor, ancak bir o kadarda gizemli olayları perdeliyor. En belirgin olayın evin atlındaki nezarethane benzeri odada Negan karakterinin tutulduğu ve Rick Grimes karakteriyle konuştuğunu görüyoruz. Dahası Rick Grimes ve Daryl Dixon arasında geçen kavgalara da bu tanıtımdan yola çıkarak şahit olacağız gibi. Birçok hayran kitleninde istemiş olduğu yeni düzenin kurulmaya başlandığı, binaların inşa edildiği, meyve yetiştirildiği görülüyor.

Ancak 9.sezon yeni topluluklarla yapılan anlaşmalar ve sinir edici kargaşalara da yer edineceği hatta yeri gelince Rick Grimes‘in bu durumda zorlanacağı, Negan‘dan yardım alacağı da düşünülüyor. Tabi bu sadece bir varsayım olarak kaldığı için bu kargaşanın asıl sebebi Saviors ile aralarında devam eden son bulmamış bir savaşta olabilir. Ancak hala bir şeyler gelişiyor ve bunu 3:33 de bir helikopter aracı ve Maggie karakterini görebiliyoruz.

Ama bazı şeyler rayından çıktığı rahatlıkla gözüküyor. Henüz belli olmasa da bir topluluğun Rick Grimes tayfasıyla pek anlaşamadığı ve kan dökmek istediği gözüküyor.

3:53 de Carol‘a tutulan bir bıçak, 3:54 de Rick ve Daryl arasında bir kargaşa çıkacağı, ve hatta 4:00 da Rick‘in ölüme ramak kaldığını görebiliyoruz. 4:49 The 100 dizininin popüler oyuncularından “Luna” karakterini görebiliyoruz. Karakter dezavantajlı yönü ise işaret dili ile iletişim kurabilmesi.

İlginizi Çekebilir :  En çok izlenen yabancı diziler listesi 2017

The 100 dizisindeki “Luna”, The Walking Dead 9.sezonda “Magna” karakteri

The Walking Dead Magna

The Walking Dead 9.sezon tanıtım videosu içerisinde bir The 100 oyuncu görüyoruz. The 100 dizisinde barıştan yana olsa da nükleer ateşleyicilerin çalışmadan önceki sığınak için yapılan arenada kimsenin sığınağa giriş yapmaması adına savaşıyordu. Ancak arenada Octavia ile sona kalarak Octavia karakteri tarafından öldürülmüş ve bu sayede bütün klanların sığınağı ortak sayıda paylaşmasını sağlayarak karanlık bir yıla adım atmışlardı. Nadia Hilker, dizide “Magna” adındaki karaktere bürünecek.

The Walking Dead 9.sezonda Negan karakteri The 100 dizisi oyuncusundan olabilir

Bir diğer The 100 karakteri olan “Roan“, asıl ismiyle Zach McGowan, The Walking Dead‘in 9.sezonunda yer alacak. Henüz karakterine dair net bir bilgi olmasa da Negan rolünü üstlendiği konuşuluyor. Aslında saçını kestiği ve hafif sakal bıraktığı hali düşünülürse eski Negan karakterine çok yakın olabilir. Ya da tanıtım videosundaki 1:58 de Daryl‘nin yumruğunu yiyen bir karakter olabilir. Bilgiler netleştikçe buradaki(tıklayarak) siteden Zach McGowan‘ın dizideki konumu hakkında bilgi edinebiliriz.

The Walking Dead Rick Grimes ölecek mi? Rick Grimes nasıl ölecek?

The Walking Dead Rick Grimes ölecek mi?

Bilen veya bilmeyenler için Robert Kirkman, Andrew Lincoln‘ın 9.sezonda The Walking Dead‘den ayrılacağını doğruladı. 3:54 de Rick ve Daryl arasında bir kargaşa çıkacağı, ve hatta 4:00 da Rick‘in bir zombi tarafından ölüme ramak kaldığını görebiliyoruz. Glenn bir insan tarafından öldürülse de Carl‘ın bir zombi ısırığı nedeniyle ölmesi babasının da bir zombi tarafından öleceği gözlemlenebilir. Dizi zombilere karşı ne kadar direnç kazansa da bir zombi tarafından ucuza ölmek skandal oluşturur. Bu nedenle bir kargaşa sırasında zombinin ani saldırısında ısırılarak öldürüleceğini düşünüyorum. (2:44 veya bir Saviors tarafından öldürülebilir.) Bir sahne daha var; 1:20 de zombiler tarafından yenen kişi kim?

The Walking Dead’in sevilen karakteri Carol ölecek mi?

The Walking Dead Carol ölecek mi?

Dizideki birçok kişinin ani bir şekilde ölümü muhtemel bir olay. Bunu başlıca Glenn, Abraham ve Carl karakterlerinin ölümünden anlayabiliyoruz. Ancak 3:02 de başlayan sahne dikkatimi çok çekti. Kafasına kova geçirilen kısa saçlı zombi kim? Ve Maggie başta olmak üzere diğerleri ne sebeple bir zombiyi köprüden düşüşünü sağlamak istiyor. Tahminimce sevdiğimiz kısa saçlı Carol karakterinin ölmesi ve arkadaşlarının değer vermesi nedeniyle bir insan tarafından imha edilmesi yerine köprüden düşerek parçalanmasını sağlamak istemiş olabilirler.

The Walking Dead 9.sezonda “Fısıldayanlar”a şahit olacağız

The Walking Dead Fısıldayanlar

Kesin ve net ki The Walking Dead 9.sezon tanıtım videosunun 5:00 süresinde fısıldayanlara şahit oluyoruz. Zombilerden kaçtığını zanneden ve üzerini çamura bulayan iki karakter zombilerden gelen “Where are There?” konuşmasını duyuyorlar ve ani bir şok yaşıyorlar. Aslında 2:44 süresinde çok konuşan Rick‘in ölümü belkide bir Fısıldayan‘ın zombi sanılıp öldürülmesi sonucunda yere dökülen kan izleri olabilir.

 


The Walking Dead 9.sezon tanıtım videosu yayınlandı! Rick ölecek mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram silinen mesajları geri alma 2018 – Veri kurtarma Apple ve Amazon James Bond’un Haklarını Alabilir En Çok İzlenmeye Sahip 10 YouTube Videosu Altuğ Verdi’yi şehit eden İsmail Hakkı Saracoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Samsung’dan AirPods’a Karşı Yeni Rakip : IconX Samsung Galaxy S9 Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır