The Walking Dead, Carl Grimes karakteri kesin olarak ölüyor

Ana Sayfa » Gündem » The Walking Dead, Carl Grimes karakteri kesin olarak ölüyor
The Walking Dead, Carl Grimes karakteri kesin olarak ölüyor

The Walking Dead karakteri olan Carl Grimes hakkındaki teorileri dışında kesin olarak öleceği dizideki belirli kişiler tarafından teyit edildi.

Birçoğumuz için kaçınılmaz ve acı bir gerçek olsa da dizi her sezon arası ve sezon finalinde bir kişinin ölümüne programlanmış durumda. Haberler  dehşet verici olduğu için, birçok taraftar için bir şok olduğunu düşünmek zor. Carl, TWD‘de kalan yalnızca beş orijinal karakterden biri olarak sayabiliriz. Ancak bunun gibi ölümler gösterinin ekmeği ve tereyağı haline geldi ve neredeyse her zaman prömiyerlere ve finallere bağlandı. Dahası, ölümünün doğası acı verici hale geldi. Gerçek ölümünden önce sayısız kez ölümüne yaklaşan Glenn gibi Carl da onun tehlikedeki payını gördü. Ancak gözle görülebilir en büyük gerçek her sezon araları veya finallerde dizi için önemli isimlerden en az bir tanesi ölümle baş başa kalıyor.

The Walking Dead karakteri Carl Grimes’in kesin olarak öleceğini Chandler Riggs röportajda açıkladı

Dizi ara sezona girmesiyle birlikte oluşan karmaşa içerisinde Carl karakterinin bir aylak tarafından ısırılmasına kaynaklık etti. Çizgi roman için kaybedilemez baş karakterlerden birisiyken şok edici bir şekilde dizi versiyonunda daha 8.sezonunda ölümüyle sonuçlandı. 2010‘dan bu yana sergileneceği seriden ayrıldığı ortaya çıktı. Travmatik bölümün ardından bir röportajda aktörün kendisi ölümüyle ilgili haberleri doğruladı. Hollywood muhabirine “Evet, Carl ölecek,” dedi. “Bundan kurtulmanın hiçbir yolu yok. Onun hikayesi kesin olarak sona eriyor. ” sözlerinin ardından öleceği kesin olarak ortaya çıkmış oldu.

Chandler Riggs The Walking Dead dizisinden neden ayrıldı?

Dikkat çeken bir diğer sorun ise karakterin kendi isteği ile mi yoksa kurgu nedeniyle mi diziden ayrıldığı belli değil. Carl’ı oynayan aktör Chandler Riggs üniversiteye başladı. Carl’ın ölümünün dizinin kararı mı yoksa kendisinin karar mı belli olmadı.


The Walking Dead, Carl Grimes karakteri kesin olarak ölüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Reklamlı Video Dönemini Başlatıyor Google’ın 360 Derecelik Animasyon Filmi Oscar’a Aday Gösterildi Android’den iOS’a taşıma işlemi nasıl yapılır? LG Display, 77 İnç Şeffaf Esnek Ekran Geliştirmeyi Başardı Vodafone bedava internet nasıl yapılır? 2019 ücretsiz kampanyalar Google, Aramalardaki Videolar İçin Önizleme Getiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır