The Walking Dead hayranları Twitter’ı ayaklandırdı

Ana Sayfa » Gündem » The Walking Dead hayranları Twitter’ı ayaklandırdı
The Walking Dead hayranları Twitter’ı ayaklandırdı

The Walking Dead hayranları için bu pazar ekranlara döndü ve dizinin hayranları bu dönüşü Twitter’dan canlı olarak kutladı.

Her sezonu milyonlarca Tweete ilham olan The Walking Dead, en çok Tweet atılan dizilerden biri olarak televizyon tarihine geçerken #TheWalkingDead hashtag’iyle çok sayıda sadık izleyici Twitter üzerinden dizi hakkında çok sayıda paylaşımda bulundu.

Biz de buradan yola çıkarak bu pazarın sezon prömiyeri öncesinde, dizinin Twitter’daki popülerliğine bir göz attık. 2017’de The Walking Dead hakkında 14.4 milyon Tweet atıldı

Şuana kadar The Walking Dead hayranları tarafından en çok tweet edilen bölümleri ise şöyle:

  1. Burada Olmayacağınız Gün Gelecek (23 Ekim 2016)
  2. Dünya üzerindeki Son Gün (3 Nisan 2016)
  3. İşgal (29 Mart 2015)
  4. Teşekkürler (25 Ekim 2015)
  5. Çıkış Yok (14 Şubat 2016)

Dünyaca izlenen dizininde hem ülkemizden hemde birçok ülkeden büyük hayran kitlesini bulunuyor. Dizinin farklı bir konsept ile izleyicilerin karşısına çıkması ve hikaye bakımından dikkat çekmesiyle bizlerin ilgisini büyük derecede çekiyor. Yaklaşık 8 yıldır oluşan kitleyle birlikte diğer dizilere göre çok farklı bir dünyanın hikayesi olması hayran bırakıyor. Son zamanlarda ortaya çıkan flakka adındaki uyuşturucuyla da bizi diziye karşı daha ciddiyet kazandırmıyor değil.

 


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

The Walking Dead hayranları Twitter’ı ayaklandırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BlackBerry kendi uygulama mağazasını kapatma kararı aldı Adil Kullanım Kotasında Yeni Dönem 1 Mayıs’ta Başlıyor Firefox, Windows XP ve Vista İçin Tarih Oluyor Microsoft nasıl kuruldu? Bill Gates’in ilginç hayat hikayesi Google Görsellere Yeni Özellik Apple’ın Tedarikcisi Imagination Technologies, Alınan Kararla Satışa Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır