The Walking Dead ve Fear TWD dizisi köprü kuruyor

Ana Sayfa » Gündem » The Walking Dead ve Fear TWD dizisi köprü kuruyor
The Walking Dead ve Fear TWD dizisi köprü kuruyor

The Walking Dead ve Fear The Walking Dead dizisinin kesişmesi konusunda yeni bir sürpriz ortaya çıktı.

Birçoğumuz TWD‘nin şuan ki sezonunda önceki sezonlara göre ne kadar çuvalladığını görmeden geçemiyoruz. Dizinin bu kötü gidişatı senaryodan mı veya başka bir nedenler sonucu olduğu bilinmese de bu sezon ki sıkıcı bölümleri için umut verici bir gelişme ortaya çıktı. Reyting düşüşünü yapımcılardan önce hayran kitlesinin kötü bölümlerinden rahatça anlaşılması yanı sıra sadece birkaç bölümde bu kadar az olayların yaşanması izleyicileri sıkmaya yetti. Yapımcıların bu kötü gidişatı engellemek amacıyla daha sonralara saklamış olduğu sürpriz kararı ortaya çıkarması azda olsa mutlu ettirdi diyebiliriz. Mutluluktan dahası yeni soruların akıllarda oluşması diziye olan bağlılığı sürdürecek gibi gözükmekte.

Her iki dizideki karakterlerinde bir araya gelmesi uzun zamandır beklediğimiz bir gelişmeydi. Geçtiğimiz Ekim ayında TWD karakterinin Fear TWD dizisine duyurulmuştu ancak karakter sürpriz olarak gizli tutulmuştu. O kısa aradan sonra sürpriz karakter açıklandı.

The Walking Dead karakteri olan Morgan, Fear The Walking Dead ile yolları nasıl kesişecek?

Paylaşılan detaylara göre yakından tanıdığımız Lennie James, oyundaki Morgan Jones karakteriyle Fear TWD dizisinde geçici bir süreç geçirecek. Kendisini ilk  başlarda hümanist bir tavrıyla gördüğümüz ancak daha sonralarında çevresindeki gerçekleri fark edip adeta ölüm savaşçısına dönüşen Morgan, Jesus karakteriyle olan kavgasından sonra ortalıktan kaybolmuştu.

The Walking Dead Morgan Jones

Aralarındaki kavga, bir zamanlar takım arkadaşlarını öldüren grubun bazı üyelerinin teslim olması üzerine Morgan‘ın öldürme isteğine karşı Jesus‘ın karşı çıkması, hapishane ortamında tutsak edilmesi isteğine karşı başlamıştı. Aralarında çıkan yumruklu kavgadan sonra Morgan ortalıktan kayboldu. Ve devamındaki bölümlerde gözükmedi.

Diğer bilgilere göre Morgan karakterinin spin off dizisindeki senaryo çalışmalara başladığı görülüyor. Uzun bir süre boyunca spin off dizide bir oyuncu olarak kalacağı ancak kaç bölüm boyunca sürdüreceği bilinmiyor. Kesin bir diğer bilgiye göre Morgan karakterinin Fear The Walknig Dead dizisinde 4.sezondan itibaren yer alacağı söylendi.

 


AMC UK Twitter adresinde de son paylaşımlarda Morgan karakterinin Fear The Walking Dead dizisine geçişine dair paylaşımlarda yer almakta.


The Walking Dead ve Fear TWD dizisi köprü kuruyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ford Mustang GT “İyi Komşu Modu” ile Geliyor! Delphi Automotive, NuTonomy’i 450 milyon dolara satın aldı Brazzers Rusya’da Yasaklandı Facebook ve Google ‘dan Müslüman karşıtı reklamlara destek! En iyi RAM 2018: PC’niz için en iyi bellekler Facebook oyun yayını konusunda Twitch’e meydan okuyacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır