The Walking Dead’e Glenn Karakteri Geri Dönebilir

Ana Sayfa » Sinema » The Walking Dead’e Glenn Karakteri Geri Dönebilir
The Walking Dead’e Glenn Karakteri Geri Dönebilir

The Walking Dead‘de showrunner (dizileri yakından takip eden bir nevi her şeyinden sorumlu kişi, vb.) olası Glenn dönüşünü gösteriyor.

Bildiğimiz üzere 7.sezonda Rick ve ekibi Negan‘dan kaçarken kapana sıkışırlar. Negan ise kendilerinden korkmaları için ilk olarak olmadık bir anda Glenn‘i öldürür ve daha sonrasında Abraham‘ı öldürüp ekibi iyice korkutur. Daha sonrasında Rick ile anlaşmalar yapar, daha fazla spolier vermemek gerekirse biraz showrunner‘dan söz edelim. Hollywood televizyon endüstrisi sözcüğünde, bir gösteri sanatçısı, aynı zamanda baş yazan bir televizyon dizisinin yönetici yapımcısıdır. Ve genellikle baş yazar, yönetici yapımcı ve senaryo editörüne atanmış olanları birleştirir.

TVLine, Scott M. Gimple‘in taraftarların Glenn‘ı tekrar görüp görmeyeceği sorusuna verdiği yanıt şöyle : “Oldukça iyi, aslında. Maggie doğuma yaklaştıkça, “kesinlikle mümkündür. Bunun olmayacağını söylemek aptal olurum. ” dedi. Ayrıca Gimple Glenn‘in geri dönmesinin yakın zamanda olmayacağını, her şeyin çabuk ilerlediğini fakat fazla zaman geçmediğini söyledi.

Dizide ne kadar olay olsa da ara sıra izleyicileri “Yok artık!” dedirttiren bir çok olayla karşılaşıldı.

Scott M. Gimple, The Walking Dead’de neler yaptı?

Ayrıca Gimple’ın dizideki konumlarına bakarsak 2.sezonda yapımcı, 3.sezonda yardımcı yapımcı, 4.sezonda baş yapımcı (dizi sorumlusu) olarak görev almış. Yani bir zamanlar diziyi iyi bilen bir kişinin tahminlerinin ne kadar yanlış olacağı tartışılır.

Ayrıca ” Türkiye’de En Çok İzlenen Yabancı Diziler Belli Oldu ” konumuza da göz atabilirsiniz.


The Walking Dead’e Glenn Karakteri Geri Dönebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Tolga08 Nisan 2017

Saçmalık kafasının parçalandığını gördük nasıl geri dönebilir dönerse dizinin dozu iyice kaçar aşırı saçmalık olur

feyyaz cicek17 Ocak 2018

bnce orda negan degısık bır olay yaptı ve glenn gerı gelecek

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

AliExpress Türkiye Deposundan Alabileceğiniz 5 Telefon Boğaziçi Bilişim Ödülleri ’17 sahiplerini bulacak YouTube önerilen video bağlantıları özelliğini kaldıracak Facebook Bazı Sayfalarda Gri Tikleri Kaldırdı NASA uzaya göndereceği gemiye isminizi yazıyor Teknofest İstanbul ne zaman yapılacak? Başvuru nasıl yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır