Tim Cook: Apple Sadece Zenginler İçin Ürünler Üretmiyor

Ana Sayfa » Gündem » Tim Cook: Apple Sadece Zenginler İçin Ürünler Üretmiyor
Tim Cook: Apple Sadece Zenginler İçin Ürünler Üretmiyor

Apple CEO‘su Tim Cook, üretilen ürünler için açıklama yaparak sadece elit insanlar için üretilmediğini söyledi.

Eğer birkaç yıl öncesinden para biriktirmeye başlamadıysanız yeni iPhone fiyatları sizleri sağır ve kör edecek. Sonuçta, güçlü söylentiler Apple‘ın yeni iPhone X‘inin (veya her ne adlandırılacak olursa olsun) dört rakamı olacağına işaret ediyor. Tabi bu dört rakamı dolar olarak düşünüyorsunuzdur. Fazla merak iyi olmamasıyla birlikte şimdiden almayı planlayanlar için birkaç aya evlerinize soğuk su hizmeti sağlayacağız.

Tim Cook, yine de, size güvence vermek istiyor. Apple sadece zengin insanlar için değil(İsmail abi bize oradan iki iPhone). Apple CEO’su Fortune’le yaptığı bir röportajda, onun tüm insanlık için bir şirket olduğunu ısrarla vurguladı.

Apple‘ın yüksek marjlı bir organizasyon olduğunu kabul etmeyi bile reddetti. “Ürünlerimizin değeri için fiyat veriyoruz ve en iyi ürünleri üretmeye çalışıyoruz ve bu da emtia türünde ürünler yapmamamız anlamına geliyor” dedi. Cook, Apple‘a göre daha yüksek marjlara sahip şirketlerin olduğunu ısrarla vurguladı. Tabi bu şirketlerin isimlerini paylaşmayı aklından geçirmedi.

Tim Cook ucuz ürünlerinde yer aldığını belirtti

Ayrıca Cook, diğer konuşmalarında şirketin ucuz ürünler barındırdığını da vurguladı.  Cook “Ürün gamımıza bakarsanız, bugün 300 doların altında bir iPad satın alabilirsiniz, hangisini seçtiğinize bağlı olarak, aynı türden bir beyzbol alanında bir iPhone satın alabilirsiniz ve bu zenginler için değil” dedi.

Yine de, Cook, aktif olarak kurulmuş bir milyardan fazla Apple ürününün bulunduğunu açıkladı. Ve zenginlerin dünyanın sadece küçük bir yüzdesini oluşturduğunu belirtti. Bu cümleyle de bir milyardan fazla Apple ürününe sahip olan kitle için hepsinin zengin olmadığını ifade etmek istedi.

 

İlginizi Çekebilir :  Ünlü Şarkıcı Siri'yi Şikayet Etti!

Tim Cook: Apple Sadece Zenginler İçin Ürünler Üretmiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Snapchat, Yeni Özelliği İle 60 Saniyelik Snap Çekebileceksiniz! Apk Dosyaları Telefonlar İçin Zararlı mıdır? Çin uzay istasyonu Tiangong-1 Pazartesi günü düşecek Berkcan Güven’in öldüğüne dair iddialar doğru mu? Steam, Cadılar Bayramı İndirimi Başladı! Cyanogen, Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır