TP-LINK’in Logosu Değişti

Ana Sayfa » Sanat » TP-LINK’in Logosu Değişti
TP-LINK’in Logosu Değişti

120’ye yakın ülkede bulunan ve milyonlarca müşterisi ile  beraber dünyanını 1 numaralı kablosuz ağ üreticisi olan TP LINK geçtiğimiz birkaç gün önce yeni logosuna kavuşarak yenilik kazandı.

Hepimizin yakından da tanıdığımız TP LINK, ağ oluşturma aygıtlarının ve aksesuarlarının dünya çapındaki güvenilir bir sağlayıcısıdır. Ağ sağlayıcı ürünler dışında akıllı ev, akıllı telefon ve akıllı aksesuar kategorilerinde yeni ürünler ile biliyoruz. Yaptığı yenilik ile kökten değişiklik yapan firma dahada büyümeyi hedefliyor.

 

TP LINK yeni logosunu sunarken bize verdiği anlamı da “ görsel iletişimimizin görünüşünü, gücün başarısı ” olarak belirtti.

tğlinklogo

 

Ayrıca site baştan aşağı değişmiş durumda. Android versiyonunda fazla bir değişiklik olmasa da IOS versiyonunda emek verilmiş bir arayüz tasarımı hazırlanmış. Bu köklü değişim ile güzel bir site arayüzü ve bilgilendirici bölümler eklenmiş.

tplinksite

 

Şirket site arayüzü ,logo ve slogan gibi yeniliklerle işi bitirmemiş kullanıcıya heyecan verici bir kutu tasarımları hazırlamışlar. Ayrıca söz etmediğimiz yeni sloganı ” “Reliably Smart” akıllı ürünler piyasasında genişlediğimizi vurgularken aynı zamanda da kuruluş sloganımızın mirasını sürdürür” olarak.

tplinkbox

 

Anlayacağınız TP LINK sektörde geri kalmamak için yaptığı yenilikler yanında büyük adımların ilk aşamasını atmış durumda.

 

Kaynak; www.tp-link.com.tr/newtplink


TP-LINK’in Logosu Değişti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 2016 En güncel içeriklerin adresi: Dizüstü Haber Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri Yaklaşıyor! Elektrikli Fayton Patentini Aldı! Twitter bu yıl terörle mücadelede 300.000 hesabı askıya aldı Ücretsiz Glitch Simulator 2018 Steam Key’i

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır