TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Yolda!

Ana Sayfa » Sinema » TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Yolda!
TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Yolda!

Bülent Turgut, TRT ekranlarında izleyicileri televizyona kitleyecek bir  bilim kurgu dizi projesi başlattı.

Bildiğimiz üzere bir kısmımız Türkiye’de film sektöründe bir gelişmelerin olduğunu bir bölümümüz farkına varmıştır. İlk önce hacker filmi olan “Tehdit: Siber Çöküş” ama ne yazık ki fragmanı çekildi fakat bir hareketlilik şuan göremedik ondan sonra bilim Barış Özcan‘ın seslendirilmesiyle “Kutu” adında ki bilim kurgu dizisi olan ve bölümlerin Youtube platformu üzerine yüklenmesiyle başlayan bir web dizisi başlamıştı ve 6.bölümüyle sona ermişti. Şimdi ise Bülent Turgut, TRT ekranlarında izleyicileri televizyona kitleyecek “2050 Kod” adında yerli bir bilim kurgu dizisi için adımları attı.

Dizi, bizlere İstanbul‘un gelecek yüzyıllarını anlatacağı söyleniyor. Ayrıca dizi, 2 sezon olmak üzere her sezon 13 bölümden oluşacak. 2017 yılı itibari ile yayınlanması beklenen dizi için gereken adımlar sürdürülüyor.

 


TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Yolda! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google, Widget Linkleri Konusunda Uyarıyor! Samsung patenti katlanabilir bir OLED ekranı işaret ediyor Ayla Los Angeles’ta İzleyici En İyi Film Ödülünü kazandı Harry Potter: Wizards Unite 21 Haziran’da yayınlanacak BlackBerry KeyOne Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Özellik F klavyenin Mucidi Hayatını Kaybetti

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır