Türk Fenomenlerin İnstagram Hesapları Çalındı!

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Türk Fenomenlerin İnstagram Hesapları Çalındı!
Türk Fenomenlerin İnstagram Hesapları Çalındı!

Bugüne kadar bir çok firma yapılan geri dönüşleri ve kullanıcı yorumları gibi bir çok sorunlarla ilgilenmiyor ama görüyoruz ki sistemlerine verecek her açığı kapatmış durumda.

Şuan hesabı ele geçirenler tekil kişi mi veya grup halindeler mi şuan belli olmamış durumda. Aralarında bir çoğunu yakından tanıdığımız bazılarının yüz binlere ulaşan bazılarınında milyonlara ulaşan bir çok Youtuber‘lar bulunmakta. İnstagram hesapları ele geçirilen Türk fenomenlerinin bir kaçı ;

■ Orkun Işıtmak

■ Burak Şahin

■ Enes Batur 

■ Ağır Mimar

■ Berkcan Güven

Murat Engin Ekin

Bu durumun farkında olan Ruhi Çenet son anda hesabını dondurarak paçayı kurtarmış olsa da diğerleri için hala sıkıntılı dönemleri devam ediyor. Durumun farkında olan fenomenler Facebook ile irtibata geçmelerine rağmen herhangi bir sonuca hala varılamamış durumda.

orkun-isistmak-riza-selcuk-saydam

Bunu Facebook‘ta dile getiren Orkun Işıtmak ve Facebook‘ta ürün tasarımcısı olarak çalışan Rıza Selçuk Saydam, paylaşımı gördüğünde bu durumun normal şartlarda daha kısa süreceğinde çözüme gideceğinden eminiz.

Türk Fenomenlerin İnstagram Hesapları Çalındı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy Note 7 Reklamları Kaldırılıyor!Facebook Canlı Yayın Bildirimi Nasıl Kapatılır ?Opera’nın VPN Hizmeti Artık Android’e GeldiBTK’dan GitHub’a Erişim Engeli!Fotoğrafları İçin Bölgedeki İnterneti KestiFIFA Mobile, Android ve iOS İçin İndirilmeye Başlandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır