Türk geliştiriciden IoT tabanlı dünyanın ilk akıllı çay demleme otomatı

Ana Sayfa » Gündem » Türk geliştiriciden IoT tabanlı dünyanın ilk akıllı çay demleme otomatı
Türk geliştiriciden IoT tabanlı dünyanın ilk akıllı çay demleme otomatı

Bilgi teknolojileri danışmanı bir Türk geliştirici  IoT tabanlı dünyanın ilk akıllı çay demleme otomatını üretti ve üretmekle kalmayıp 2 önemli patentin sahibi oldu. Piyasadaki çay makinelerinin aksine Ar-Ge çalışmalarının odak noktasında ise ince belli bardak ve dökme çay vardı.

Kurumsal ortamlarda, fabrikalarda, okul kantinlerinde, restoranlarda taze, lezzetli ve sağlıklı demleme çay içmenin mümkün olmadığını, tiryakilerin bu gibi ortamlarda içtikleri çaydan memnuniyetsiz olduğunu gözlemleyen SwarTea Kurucu Ortağı Özcan Yıldız bu duruma Türk yazılım gücünün donanımla entegre edildiği IoT tabanlı dünyanın ilk akıllı çay demleme otomatı gibi yenilikçi bir ürünle çözüm bulduklarına dikkat çekiyor.

Birçok teknolojik özelliğe sahip olan SwarTea IoT sağladığı tasarruf ve hijyen kadar dikkat çeken başka özellikleri de var. Bir Türk Ar-Ge’sinin ürünü olan SwarTea, hem isteğe göre farklı dem oranlarında hem ince belli bardakta hem de tam 6 saat taze kalabilen her dem taze çay keyfi yaşatabiliyor. Aynı zamanda İnternete bağlanabilen akıllı çay otomatına uzaktan erişim sağlanılabiliyor ve şirketlerin bulut sistemlerine, finans, muhasebe ve ERP sistemlerine entegre edilebiliyor. Dokunmatik panel üzerinden dem ayarınızı ve bardak seçiminizi yapabildiğiniz sistemde çay demleme saatinizi de önceden ayarlamak mümkün. SwarTea’nin sahip olduğu Uzaktan Erişim Yönetim ve Raporlama Sistemi ve Anlık İzleme Teknolojisi sayesinde kurum içi çay tüketimi takip edilebiliyor, raporlanabiliyor ve tüketim malzemeleri kontrol altında alınabiliyor.

SwarTea Kurucu Ortağı Özcan Yıldız’ın Açıklamaları

Uzun yıllardır büyük markalara teknoloji danışmanlığı yapan SwarTea Kurucu Ortağı Özcan Yıldız “Bir çay ülkesi olan Türkiye’de çay demleme konusuna eğildik ve mekanik tasarımla yazılımı entegre ettiğimiz SwarTea markası ortaya çıktı. Çayın su gibi tüketildiği bir toplumuz. İyi demlenmiş, lezzetli ve her dem taze çay içmek herkesin hakkı diye düşündük. Bu bizim yola çıkış felsefemiz oldu. SwarTea IoT ile bu sorunu çözdüğümüz gibi otomattan ince belli bardakta demleme çay sunabilmeyi başardık” dedi.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türk geliştiriciden IoT tabanlı dünyanın ilk akıllı çay demleme otomatı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Android P güncellemesiyle Movie Maker’ı kaldırabilir Türk Telekom 15 Temmuz’da AKN’yi Kaldıracak Ücretsiz DSquad War Steam Key’i Yeni Sürüm Olan Android O, Geliştiriciler İçin Yayınlandı Googlede Görüntülü Çeviri Yapmanızı Sağlayan Uygulama : Google Goggles Ubisoft, 30.yıl Şerefine Ücretsiz Assassin’s Creed 3 Dağıtıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır