Türk Telekom’un CEO’su Rami Aslan Görevden Ayrılıyor

Ana Sayfa » Gündem » Türk Telekom’un CEO’su Rami Aslan Görevden Ayrılıyor
Türk Telekom’un CEO’su Rami Aslan Görevden Ayrılıyor

Türk Telekom‘un CEO‘su olan Rami Aslan görevinden ayrılma kararı aldı. 2013 yılından beri CEO konumunda olan Rami Aslan hakkında Türk Telekom bu konu hakkında bilgileri Kamuyu Aydınlatma Platformu’nada bildirdi.

Rami Aslan, 2005 yılından beri Oger Telecom Ltd’in CEO’su ve aynı zamanda İcracı Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. Ayrıca Innova, Sebit, Cell- C ve Güney Afrika’daki 3C Communications Pty Ltd. şirketlerinin yönetim kurulu üyeliğine üstlenmiştir. Rami Aslan, 10 Aralık 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türk Telekomünikasyon A.Ş. CEO’su ve İcra Komitesi üyesi olarak atanmıştır  fakat son duruma göre ayrılma kararı almıştır.

Türk Telekom’dan Kamuyu Aydınlatma Platformuna yapılan açıklamaya göre 10 Aralık 2013’den beri Türk Telekom CEO’luğunu üstlenen Aslan, görevinden ayrılma kararı aldı. Aslan, Türk Telekom’daki İcra Komitesi ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevleriyle birlikte Oger Telecom’daki CEO’luk ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmeye devam edeğini belirtti ek olarak ise Rami Aslan, yeni bir atama gerçekleştirilene kadar Türk Telekom’daki CEO’luk görevini de sürdürecek.

Türk Telekom Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ise yaptığı bir açıklamada  Rami Aslan’a Türkiye’de telekomünikasyon hizmetlerini geliştirme konusundaki  katkılarından dolayı teşekkür etti. Kasırga; Rami Aslan, Türk Telekom’u daha dinamik ve verimli bir yapıya taşıma konusunda önemli başarılara imza atmıştır. Ülkemizin önemli bir değeri olan Türk Telekom, Rami Aslan’ın liderliğinde ülkemiz ve milletimiz için daha çok katma değer yaratan, alt yapı sorunlarını aşmış ve alanında örnek gösterilen bir kurum olma yolunda ilerlemiştir, dedi.

 


Türk Telekom’un CEO’su Rami Aslan Görevden Ayrılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Citroën, Ekim’de %0 faiz ve takas fırsatları sunuyor 2016 Yılında Gerçekleşen Bilimsel Gelişmeler Apple, iCloud Etkinleştirme Kilidi Aracını Web Sitesinden Kaldırdı Yapay tatlandırıcılar hakkında yanlış bilinen 4 bilgi Çift monitör nasıl yapılır? Çift monitör ayarlama Akıllı Hoparlör: Amazon Echo

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır