Turkcell Goller Cepte Her Gol 100 MB bedava internet kampanyası

Ana Sayfa » Mobil » Turkcell Goller Cepte Her Gol 100 MB bedava internet kampanyası
Turkcell Goller Cepte Her Gol 100 MB bedava internet kampanyası

Turkcell Her Gol 100 MB Bedava internet kampanyası ile atılan her gol size 100 mb hediye internet kazandırsın. Faturalı ve faturasız hat müşterilerinin faydalanabileceği bu kampanya sayesinde hem maç keyfini yaşayın, hemde gol atıldıkça 100 MB ücretsiz internet kazanın. Goller Cepte uygulaması ile katılacağınız kampanyada seçtiğiniz takım gol attığında 100 MB ücretsiz internet kazanmış olursunuz. Lig başlayalı çok olmadı, eğer bu kampanyaya hala katılmadıysanız sizde dahil olarak hediye internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell GollerCepte Her Gol 100 MB Hediye internet Kampanyası

Uygulamayı yükleyen kullanıcılar paketlerine göre her hafta bedava Her Gol 100 MB kampanyasına katılma hakkı kazanırlar. Seçecekleri bir maç için o maçta atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB internet kazanacaklardır. Ücretsiz katılım hakları bittikten sonra ek hak elde etmek için ise mobil site ve uygulamalar üzerinden katılım yapanlar 3 TL karşılığında ek ücret öder. Seçilen maçta eğer gol olmazsa minimum 100 MB haftalık internet kazanırlar. Kazanılacak internetin maksimum limiti 1000 MB’dir. Hız kısıtın’da internet paketi kullanan aboneler kampanyaya katılamaz.

Bu kampanya Turkcell aboneleri için geçerlidir farklı operatör kullanıcıları Her Gol 100 MB kampanyasından faydalanamaz. Kampanya sadece ses hatları için geçerlidir. GollerCepte İddaa Paketi’ne üye olan aboneler haftada 2 ücretsiz, GollerCepte Standart Paket üyeleri haftada 3 ücretsiz, GollerCepte Süper Paket üyeleri ise haftada 5 ücretsiz katılım hakkına sahiptir. Yapılacak olan paket aşımları tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell Her Gol 100 MB Kampanyası

Sahip olduğunuz hediyeler diğer paketler gibi yurtiçinde geçerlidir. Hediyeler tüm paketlerle alınabilir, herhangi bir kısıt yoktur, yalnızca hız kısıtına girmiş müşteriler kullanamaz. Ücretli alımlarda iptal mesajı ücretsizdir. Ücret İadesi yapılmaz. Aynı hafta içinde paket değişikliği yapılırsa yeni kullanıma başlanan paket için geçerli olan her gol 100 MB hakkı bir sonraki hafta kullanılabilir.

Eğer doğru tahminler yaparsanız ayda 4 GB internet kazanabilirsiniz. Hattınıza tanımlanan mobil cepten internet hediyeleri haftalıktır.

Turkcell Her Gol 100 MB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • GOL yazıp 9100’a göndererek veya gollercepte.tv/hergol100mb veya GollerCepte Uygulamaları üzerinden katılım yapabilirsiniz.
  • SMS ücretsizdir ancak katılım işlemi 3 TL’dir.
  • Kampanya kapsamında tercih yapılan maçta atılan gol sayısı kadar 100MB haftalık internet paketi kazanırsınız.
  • Hediye paketiniz hattınıza tanımlandığında size SMS ile bilgi verilir.
  • Kampanya tek katılımlıktır, iptal etmeniz gerekmez, ancak yine de bu faydayı iptal etmek isterseniz, IPTAL HERGOL100 / 200 / 300 / paketinize göre rakamları yazıp 2222’ye göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Her GOL 100 mb fırsatı 31 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • GollerCepte uygulamasını uygulama mağazanızdan  yükleyebilirsiniz.

Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Turkcell Goller Cepte Her Gol 100 MB bedava internet kampanyası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sosyal Medya Bu Sefer Mark Zuckerberg’i Öldürdü Ücretsiz Steam Key Alma Rehberi E3 2018 etkinliğinde neler duyurulacak? Vizyona Yeni Çıkacak The Promise Filmine Tepkiler Yağıyor! Microsoft yapay zeka için 50 milyon dolar yatırım yapacak Windows Phone  Angry Birds’e Veda Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır