Turkcell Kullanıcılarına Her Hafta Sürpriz Hediyeler!

Ana Sayfa » Mobil » Turkcell Kullanıcılarına Her Hafta Sürpriz Hediyeler!
Turkcell Kullanıcılarına Her Hafta Sürpriz Hediyeler!

Turkcell, ‘Turkcell Hesabım‘ uygulamasını kullanan herkese sürpriz olan harika hediyelerinden her hafta sunacak.

Son zamanlar da TV reklamlarında gördüğümüz ‘Emocanlar’ın reklamından sonra böyle bir sürpriz yapan Turkcell, kullanıcılarına Turkcell Hesabım uygulamasında her hafta Salla Kazan etkinliğine katılan herkese sürpriz hediyeler sunuyor.

Sadece Turkcell operatör kullanıcılarının sahip olduğu bu avantaj ile her hafta Turkcell Hesabım uygulamasına girerek orada mevcut olan Salla Kazan bölümüne girdikten sonra telefonunuzu sallamanız yeterli olacak ve ardından hediyeniz hattınıza işleme konulacak. Haftada sadece 1 kere şans tanıyan Salla Kazan etkinliği Pazartesi’den Pazar’a kadar olmak üzere istediğiniz vakitlerde haftada sadece bir kez uygulayarak sürpriz hediyeye sahip olabilirsiniz.

2 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek olan Salla Kazan etkinliği, bizlere günlük, haftalık hatta aylık süresi olan hediyeler kazandırıyor.

İlgili konu ve hediyeler hakkında buraya tıklayarak Turkcell‘in oluşturmuş olduğu Salla Kazan etkinliği için ilgili sayfaya yönelebilirsiniz.

 

 


Turkcell Kullanıcılarına Her Hafta Sürpriz Hediyeler! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şuana Kadarki En Büyük Asteroid, Dünyaya Yaklaşıyor Instagram profilime kim baktı 2019 – Nasıl öğrenirim? Milyonlarca malware saldırısının ardındaki dev botnet kapatıldı Kaspersky, NSA dosyalarını ortaya çıkarttı MMG 2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesine Sayılı Günler Kaldı Youtube Türkiye’de En Çok Kazanan 11 Youtube Kanalı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır