v Türkiye Yarışta nedir? Türkiye Yarışta nasıl indirilir? - Webtakibi

Türkiye Yarışta nedir? Türkiye Yarışta nasıl indirilir?

Ana Sayfa » Mobil » Türkiye Yarışta nedir? Türkiye Yarışta nasıl indirilir?
Türkiye Yarışta nedir? Türkiye Yarışta nasıl indirilir?

Bugünlerde en çok aranan ve merak edilen Türkiye‘nin canlı ödüllü bilgi yarışması Türkiye Yarışta nedir, nasıl indirilir, nasıl oynanır bu içerikte anlatıyoruz.

Oynayarak nasıl para kazanılır gibi sorularda cevaben bugünlerde ortaya çıkan canlı ödüllü bilgi yarışması uygulaması Türkiye Yarışta nedir, uygulama marketlerinde ilk sıralara kadar yerleşti. Günün belirli saatlerinde gerçekleşen yarışmada belirlenen sorular sorularak gerçek para kazanma vaat ediliyor.

Türkiye Yarışta nedir nedir? Türkiye Yarışta nedir nasıl indirilir?

Bugünlerde trend haline gelen canlı ödüllü bilgi yarışması, uygulama marketlerinde ilk sıraları takip ediyor. Uygulama, günün belirlenen zamana göre iki kez canlı olarak başlıyor. Canlı yayınlanan yarışmada toplamda 12 soru sorulmakta ve hepsini doğru cevaplayan herkese para kazanacağını iddia ediyor.

Geçtiğimiz yakın tarihte Apple Store‘da ve ardından Play Store‘de yayınlanan Türkiye Yarışta günde binlerce kişiyi rekabet içerisine sokuyor. Günün belirlenen vakitlere göre iki kez yarışma düzenleniyor ve yarışma içerisinde toplamda 12 soru soruluyor. Katılım için uygulama marketlerinden Türkiye Yarışta bilgi yarışması uygulamasını indirmeniz yeterli. Daha sonrasında günün belirli saatlerinde başlayan yarışmaya katılarak 12 soruyu doğru cevaplamanın ardından sizde gerçek para kazanabilirsiniz.

Yapılması gereken tek şey, daha önce belirlenen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Sonrasında telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak. Oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye olarak belirlenmiş. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışa biliyor. Ayrıca arkadaşını yarışmaya davet edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türkiye Yarışta nedir? Türkiye Yarışta nasıl indirilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Qualcomm 103 milyar dolarlık teklifi reddetti HP, 50.000 dizüstü bilgisayarının pillerini geri çağırdı Nintendo Switch, Mart Ayında Satışa Geçecek Vodafone 4.5G yoksa 4.5GB var kampanyası! Oyuncak Hikayesi 4 filminin vizyon tarihi belirlendi SpinX adında tuvalet temizleme robotu yapıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır