Türkiye’nin İlk Bilimkurgu Temalı Web Dizisi :Kutu

Ana Sayfa » Sinema » Türkiye’nin İlk Bilimkurgu Temalı Web Dizisi :Kutu
Türkiye’nin İlk Bilimkurgu Temalı Web Dizisi :Kutu

Türkiye’de dizi çekim kalitesi ne kadar artsa da alanlar dar kalmış durumda. Daha yaklaşık bir ay önce verdiğimiz haberde yerli Hacker filminden (Tehdit: Siber Çöküş) söz etmiştik. Yerli Hacker filmine buradan göz atabilirsiniz. (tıklayınız)

Şimdi ise yeni bir dizi başlıyor. Dizi sanılanın aksine bir altı(6) bölümden oluşan bir web dizisi olarak çıkış yapacak. Dizi, bilim kurgu üzerine olmasıyla birlikte Türkiye’de ilk bilim kurgu web dizisi olma unvanını kazanmayı başardı. Ayrıca tahminimizce dizi altı(6) bölümden oluşacağı için dizi çekimlerinin bittiğini azda tahmin edebiliyoruz.

6 bölümden oluşan “Kutu” adlı web dizisi, yayınlanan tanıtım filmi ile merak uyandırsa da bir çok kişinin aklına takılan soru ise ” Nerede izleyeceğiz? ” sorusudur. Yine tahminimizce tanıtım filminin sonunda verilen ” filmlervefilimler.com ” adresinde yayınlanabileceğini düşünüyoruz.

Az önce bahsettiğimiz gibi 6 bölümden oluşması ve tanıtım filminin yayınlanmasıyla birlikte yayın tarihininde erken bir tarihte olacağını bilelim isteriz. 14 Eylül 2016 tarihinde, saat 19:00‘da izleyiciyse buluşacak dizi, şuan bile bir çok kişi tarafından yapılacak işlere şimdiden eklediğini ve zamanı geldiğinde izleyeceğini tahmin ediyoruz. Unutmayalım ki her bir emeğin karşılığı olduğu gibi ” Kutu ” adlı dizide de gözünüze gözükmeyen bir çok emek bulunmakta. Bunun yanında siteyi incelediğimizde premium videolarla karşılaştığımızı, çekilen dizininde belli bir ücret karşılığında izlenebileceğini unutmayalım. Tabi tahmin olmasıyla birlikte dizi hakkında detaylı bilgi verilmemesi de insanın aklında bir sürü soruların oluşmasını etkiliyor. Dizi hakkında ücretlimi, ücretsiz mi izlenebileceği gibi soruların cevabını bulamasak da 14 Eylül 2016 tarihinde her şeyin düzene oturup kitleye sunulacağını bilerek şimdilik dizinini yayınlanmasını bekliyoruz.


Türkiye’nin İlk Bilimkurgu Temalı Web Dizisi :Kutu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Yolda! Facebook geçici olarak takipten çıkma özelliği test ediyor Rus Bilgisayar Korsanları 1000 İngiliz Milletvekilinin E-posta Adreslerini Ele Geçirdi İngiltere, ülkedeki Kaspersky kullanıcılarını uyardı Ücretsiz Evil Come Steam Key’i Apple, MacOS’taki 32-Bit desteğini bitiriyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır