TwitchCon 2018 için tarih ve yer onaylandı

Ana Sayfa » Gündem » TwitchCon 2018 için tarih ve yer onaylandı
TwitchCon 2018 için tarih ve yer onaylandı

TwitchCon 2018 için gerçekleştirilecek tarih ve gerçekleştirilecek mekan belirlendi ve onaylandı.

İlk TwitchCon 2015‘te gerçekleşti ve California‘daki farklı mekanlar her yıl ev sahipliği yapıyor. İlk konferans, San Francisco‘da gerçekleşti; onu 2016 ve 2017 yıllarında San Diego ve Long Beach izledi. TwitchCon 2018 tarih ve yeri teyit edildi ve sözleşme bu yıl Bay Area‘ya geri getiriliyor.

TwitchCon 2018 ne zaman ve nerede gerçekleşecek?

TwitchCon 2018, 26-28 Ekim tarihleri ​​arasında California‘daki San Jose McEnery Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek. TwitchCon yönetmeni Krystal Herring, önceki üç sözleşmede olduğu gibi şirketin bu yıl da yeni bir konumla taze tuttuğunu söyledi. Herring “San Jose’nin, yemek yiyebilecekleri ve kalabileceği harika yerler ile büyük etkinlikleri başarıyla kanıtlamış olmasıyla bir sicili olduğundan, ihtiyaçlarımızı karşılamak heyecan vericidir.” diye belirtti.

Sözleşme her yıl daha fazla insanı çekmeye devam ediyor. Katılım 2015 yılında 20.000 iken 2017’de neredeyse 50.000‘e çıktı. Bazı kişiler bu yıl daha fazla insanı çekeceğini tahmin edebiliyor. Twitch şimdiye kadar biletle ilgili ayrıntılı bilgi vermedi. Ancak geçen sene Mayıs ayında 2017 kongresi için erken başvuru seçenekleri sundu. Bu nedenle bu yılın aynı saatlerinde de bu seçenekleri göreceğiz.


TwitchCon 2018 için tarih ve yer onaylandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung, Cihazlarında Açık Bulanlara Büyük Miktar Ödeyecek Audi e-yakıt araştırmalarını hızlandırdı Xiaomi Black Shark ‘sıvı soğutmalı’ oyun telefonu açıklandı Apple Yakında 1 Trilyon Dolarlık Şirket Haline Gelecek Panasonic Hareketli ve Akıllı Buzdolabını Tanıttı Sıkılmadan İzleyebileceğiniz 5 Yabancı Dizi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır