Twitter Sayesinde İlk Kez 360 Video Apple TV’ye geldi

Ana Sayfa » Gündem » Twitter Sayesinde İlk Kez 360 Video Apple TV’ye geldi
Twitter Sayesinde İlk Kez 360 Video Apple TV’ye geldi

Twitter‘ın, Apple TV uygulaması güncellemesi ile mobil izleme dışında ilk defa iki tarafta faaliyet gösterecek.

360 derece video, canlı akışlar için bir Global Map görünümü de ekleyen Twitter‘ın en yeni Apple TV uygulaması güncellemesi ile mobil izleme dışında işlev görüyor. Twitter, 360‘ı Apple TV’ye getiren ilk platform olarak adını yazdı. Bu sayede Apple‘da 360 derece videolar görüntüleyebilecek.

Twitter’ın sunmuş olduğu güncelleme Apple TV’ye neler sunuyor?

360 dereceli videolar genel olarak bilgisayar ekranları ve mobil cihazlarla sınırlıdır. Ancak Twitter yapmış olduğu son hamleyle yeni deneyim yaşatacak. Sosyal medya ağı getirmiş olduğu yeni güncellemeyle, Apple‘ın akıllı televizyonuna 360 deneyimi ekleyerek sürükleyici bir hale getirdi. Twitter‘ın güncellenmiş Apple‘ın TV uygulaması kullanıcıların 360 TV’lerinden izlemelerine olanak tanıyor.

Yeni özelliklerden biriside, hem canlı hem de tekrar akış akışlarına bu akışın yerini temel alarak göz atmasına olanak tanıyan bir Periscope özelliği olan Global Map‘i ekliyor. Bu özellik ile kullanıcıların canlı yayınları yeni yerlerdi keşfederek neredeyse seyahat etmesine olanak tanıyor.

Twitter bir çok kişinin sesini duyurma yeri olmasının yanı sıra canlı videolar için bir kaynak haline gelmeye başladı. Son dönemlerde canlı haber sunumlarının yanı sıra şovlar bile sunulmaya başladı. Sosyal medya ağının bu yıl ilk 4 ayında 360 derece deneyiminde harika sonuçlar aldığını da açıkladı.

 

İlginizi Çekebilir :  Pac-Man'ın Babası Hayatını Kaybetti

Twitter Sayesinde İlk Kez 360 Video Apple TV’ye geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Motorola Telefonları Gelecek Ay Açıklanacak Facebook Mobil Uygulaması Mavi Tonundan Uzaklaşıyor Facebook Silinen Herşeyi Geri Getirme Twitter’a Son Dakika Bildirim Özelliği Geliyor Siri’ye Büyük Rakip: Alexa iPhone’larda Kullanıma Sunuldu 50000 Yıllık Yaşam Formu Terkedilmiş Mağaralarda Bulundu

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır