Twitter, Canlı Yayın Özelliğine Kavuştu!

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Twitter, Canlı Yayın Özelliğine Kavuştu!
Twitter, Canlı Yayın Özelliğine Kavuştu!

Twitter, getirmiş olduğu yeni özellik ile Periscope altyapısına sahip canlı yayın yayın başlatmayı mümkün kılıyor.

Bir çok sosyal platformlarında yer alan canlı yayın özelliği ile bir çok kullanıcı farklı alanlarda kullanım sergiledi ve kullanım oranları da arttı. Twitter, son zamanlarda kullanım oranlarının arttığı canlı yayın özelliğini kendi platformlarından mahrum etmemek ve diğer sosyal medya platformlarına göre eksik kalmamak için Periscope altyapısı ile kullanıma sundu.

Aslında canlı yayın özelliği daha önceden ekliydi fakat canlı yayın başlatma butonuna basıldığında bilgisayar daysanız Periscope‘a, mobilde iseniz Play Store‘a veya App Store‘a yönlendiriyordu. Artık bu yönlendirme olmadan Perisope altyapısını kullanarak Twitter üzerinden canlı yayın açmanızı sağlıyor.

Artık bugünden itibaren Twitter’ın iOS ve Android uygulamalarında yeni tweet oluşturma yerinden “CANLI” butonuyla canlı Twitter üzerinden yayın açılabilecek.

 

 


Twitter, Canlı Yayın Özelliğine Kavuştu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Görüntülü Sohbet Cihazı Üzerinde Çalışıyor Netflix’e Çevrimdışı İzleme Özelliği Geldi YAZGİG’18 28 Nisan’da meraklılarını bekliyor! Yeni Lityum İyon Pil Teknolojisi PlayStation 5, 2020 yılından önce gelmeyebilir Android Kullananlar İçin Chrome Artık Daha İşlevsel!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır