Twitter, Yeni Güncelleme İle Otomatik Gece Modu Getiriyor

Ana Sayfa » Gündem » Twitter, Yeni Güncelleme İle Otomatik Gece Modu Getiriyor
Twitter, Yeni Güncelleme İle Otomatik Gece Modu Getiriyor

Twitter‘a gelen mobil güncelleme ile gece modu otomatik hale getirildi.

Sosyal medya ağı ilk olarak gece modunu (karanlık tema) Android’de sergiledi ancak kullanıcılar bu özelliği manuel olarak etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak durumundaydı. Ancak şimdi, uygulamanın 7.2 sürümünde Twitter, gündoğumu ve gün batımında otomatik olarak açılıp kapanıyor. Kısacası yeni güncelleme ile otomatik gece modu eklendi.

Twitter gece modu nasıl aktifleştirilir?

Uygulamanızı sürüm 7.2‘ye güncellediğinizde, gece modunun uygulamada kapatıldığını göreceksiniz (daha önce etkinleştirsiyseniz). Menüyü ekranınızın sol tarafından çekip gece modunu açın, bu mesajla size sunulacak.

Otomatik gece modunu denemek isterseniz; Ayarlar menüsünde Ayarlar ve gizlilik > Ekran ve ses > Gece modu başlığına gidip kapatın, ardından gün batımında kapalı, açık veya otomatik seçeneğini kapatın.

Birçok kişi için gözlere sorun çıkartıyordu. Bu nedenle sosyal medya ağı gece modunu çıkartarak kullanıcıları birazda olsa tatmin ettirdi. Fakat kullanıcıların hemen hepsi akşam olunca gece modunu açıp, gündüz zamanı kapatıyordu. Pek zor olmasa da bu durum belli zaman sonra kapatıp açması sinir bozucu bir yan olmaya başladı. Yinede son güncelleme ile Twitter gece moduyla ilgili sorunu kökünden çözdü denebilir.

İlginizi çekebilir; Google, Reklam Hedeflemesi İçin Gmail İçeriğini Taramayı Durduracak


Twitter, Yeni Güncelleme İle Otomatik Gece Modu Getiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vizyona Yeni Çıkacak The Promise Filmine Tepkiler Yağıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan Teknoloji Bağımlılığı Kongresi’nde konuştu iPad Pro 2’nin Fotoğrafları İnternete Sızdı Yeni PUBG silahı UE81 yakında geliyor Tayland Sokaklarını Akıllı Yeleğe Sahip Köpekler Koruyacak Amazon Türkiye’ye Geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır