Twitter isim uzunluğu 50 karaktere yükseltildi

Ana Sayfa » Gündem » Twitter isim uzunluğu 50 karaktere yükseltildi
Twitter isim uzunluğu 50 karaktere yükseltildi

Twitter isim uzunluğu arttırılarak daha uzun isimler için 50 karaktere kadar genişletildi.

Twitter yeni bir adım atarak isim uzunluğunu 50 karaktere kadar çıkarttı. Son zamanlarda bazı kısıtlamaları genişleten sosyal medya platformu, kullanıcıların kendilerini ifade etmelerinde destek sağlamışken şimdiyse daha uzun isim imkanı sağlıyor. Tweet karakter sayısını geçtiğimiz süre zarfında bazı test kullanıcılarına 280 karaktere kadar çıkarttı. Özellik bazı test kullanıcıları için mümkünken ilk çıktığı anda yeni açık ile 280 karaktere kadar yazılabiliyordu ancak açık kısa süre sonra fark edilerek kapatıldı.

Twitter isim uzunluğu bugünden itibaren 50 karaktere yükseltildi

Twitter Support bugün paylaşmış olduğu bir tweet ile kullanıcıların maksimum 50 karakter uzunluğa kadar bir isim ekleyebileceğini duyurdu. Tweet içeriğinde “Bugün başlayarak, Twitter ekran adınızın uzunluğu en fazla 50 karakterden oluşabilir! Şu orta adı veya hatta birkaç emojisini ekleyelim” yazıyordu. Anlaşılan 3 kelimelik bir isim yeri sunduğu belli oluyor ve buda  ikinci isminizi sıkıntı çekmeden tam olarak yazmanız anlamına geliyor.


Twitter isim uzunluğu 50 karaktere yükseltildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Manzara fotoğrafçılığı için 10 altın kural Hack White 17 etkinliği 16-17 Aralık‘da katılımcılarını bekliyor! Selçuk Bayraktar kimdir? Babası kimdir? Nereli ve ne iş yapar? Xiaomi 100 milyar dolar değerinde halka arz için hazırlanıyor Aşırı Akıllı Telefon Kullanımı İntihar ve Depresyona Yol Açıyor 3700 Yıllık Tablette Trigonometri Tablosu Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır