Twitter’a Son Dakika Bildirim Özelliği Geliyor

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Twitter’a Son Dakika Bildirim Özelliği Geliyor
Twitter’a Son Dakika Bildirim Özelliği Geliyor

Twitter, önemli son gelişmeleri bildirim yoluyla kullanıcılarına ulaştırmayı hedefliyor.

Son yıllarda sosyal medya kullanıcılarının büyük bir oranı gelişmeleri sosyal medya aracılıyla sağlıyor. Bunun büyük bir nedeni haber, teknoloji, gündem vb. siteleri kitleye sosyal medyadan daha rahat bir erişim sağlaması diyebiliriz. Sosyal medya kullanıcıları dakikalarca farklı farklı sitelerden haber görüntüleyecekleri yerine sosyal medya hesaplarında takip etmiş olduğu medya kuruşlarından daha rahat takip edebiliyor diyebiliriz. Fakat her gündemlik haber gözükmeyebiliyor ve ana sayfada paylaşımların arasında kaybolup gidebiliyor. Twitter buna karşın en önemli gelişmeleri bildirim yoluyla sunmayı hedefliyor.

En son olarak geçen gün Berlin’de gerçekleşen noel pazarına düzenlenen saldırı ile birlikte bu özelliği denemeye başlayan Twitter, özelliği hazır hissettiğinde tüm kullanıcıları ilgi alanları ve konum tabanlı olmak üzere sunacak.


Twitter’a Son Dakika Bildirim Özelliği Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Openload, Mahkeme Kararıyla Türkiye’de Engellendi! Messenger’da Reklam Dönemi Başlıyor! Babası İçin Geliştirmiş Olduğu Cihaz, Dünya Birincisi Oldu Arkadaşlarınızı Fake İnstagram ile Trolleyin! LG G8S ThinQ özellikleri – fiyatı nedir? İşte detaylar Galaxy Note 7 Reklamları Kaldırılıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır