Twitter’ın tweet fırtınası özelliği Android’e geldi

Ana Sayfa » Gündem » Twitter’ın tweet fırtınası özelliği Android’e geldi
Twitter’ın tweet fırtınası özelliği Android’e geldi

Twitter‘a tweet fırtınası özelliği geldiğini bazı Android Twitter kullanıcıları tarafından bildirildi.

Sosyal medya devlerinden Twitter son zamanlarda yeni özellikler ile platformunun değerini bir kademe daha arttırarak eşsiz özellikler üzerinde çalışıyor. En son özelliklerden birisi ise karakter sınırı arttırılarak 280 karakter sınırına yükseltilmişti. Şuan bazı kullanıcıların test kullanımında olup süre gelen bir süreç içerisinde oluşan açıklardan dolayı bazı kullanıcılar karakter sınırını 280 yapmıştı. Hatta bu açıklarla ilgili en büyük açık haberi geçtiğimiz günlerde bir Alman kullanıcısının 35.000 karakterlik bir tweet paylaşmıştı. Bunları geride bırakıp yeni özellik hakkında detay verirsek hazırlamış olduğunuz yazıyı farklı farklı tweet ler halinde paylaşılmasını sağlayacak.

Tweet fırtınası özelliği herkese gelecek mi? Ne işe yarıyor?

Twitter henüz resmi olarak açıklanmayacağını bildirdi ancak Android Police tarafından hazırlanan bir raporda, bu özelliğin zaten bazı kullanıcılara gönderildiğini açıkladı. Bu nedenle sunucu tarafında etkinleştirildi ve kullanıcıların bir şey yapmaları gerekmeyecek. Bu özellik kullanıcıların bir seferde birden fazla tweet oluşturmalarını ve göndermeden önce doğru sırada sıralamalarını sağlar.

Her şeyden önce, kullanıcılar geçmişte bu paylaşımları tek tek oluşturmak zorunda kaldıklarında işleri biraz daha şık ve daha verimli kıldı. IOS‘a gönderilip gönderilmeyeceğine dair hiçbir fikri yok, ancak şu an için yalnızca Android gibi görünüyor.


Twitter’ın tweet fırtınası özelliği Android’e geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Oyuncak Hikayesi 4 filminin vizyon tarihi belirlendi Bandwidth Limit Exceeded hatası nedir? Nasıl çözülür? Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 2016 Spotify’ın Üst Düzey Yöneticilerinden Biri Terör Saldırısında Vefat Etti Steam’e Yüklü Miktarda Para Cezası Kesildi Apple ve Amazon James Bond’un Haklarını Alabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır