Twitter’ın Yeni Görünümüne Alışamayanlara Müjde

Ana Sayfa » Gündem » Twitter’ın Yeni Görünümüne Alışamayanlara Müjde
Twitter’ın Yeni Görünümüne Alışamayanlara Müjde

Geçtiğimiz günlerde yeni tasarıma kavuşan Twitter çoğu kişinin hoşuna gitse de bir kesim kullanıcı hala yeni tasarımı benimsemedi.Kai Brueckers tarafından hazırlanan eklenti sayesinde Twitter’ı eski tasarımı ile kullanmak mümkün oluyor.

Son zamanlarda birçok büyük platform bu şekilde tasarımsal değişikliğe gitti.Yeniliğin amacı ise kullanıcıyı demode görünümden çıkarmak ve daha kullanışlı hale getirmek.

Yapılan değişikler bazen kullanıcıların hoşuna gitse de çoğu zaman benimsenmiyor.Özellikle de eski sürümde hata veya sorun yoksa yeni gelen tasarım eski tasarımı özletiyor.Bunu göz önüne alınca Twitter’ın yaptığı değişiklikte kullanıcının pek hoşuna gitmedi.Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu Twitter’da maruz kaldıkları hakaret, taciz veya nefret söylemlerinden fazlasıyla şikayetçi. Platform bu problemleri etkili bir şekilde çözmek yerine sorunsuz bir şekilde çalışan tasarımı değiştirince yapılan değişiklikler itici gelmeye başladı.

Eski Görünüme Geçmek Mümkün!

Kai Brueckers’in hazırlamış olduğu Twitter Debubbler eklentisi platformu eski tasarımına kavuşturuyor.Bunun için internet tarayıcısı olarak Google Chrome’u tercih etmek ve eklenti mağazasından Twitter Debubbler’ı indirmek gerekiyor. Eklenti aktif hale getirildiğinde Twitter alıştığımız eski görüntüsüne kavuşuyor.Eklentiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Twitter’ın Yeni Görünümüne Alışamayanlara Müjde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung’un Varisine 5 Yıl Hapis Cezası ! En çok kullanılan iOS versiyonları listesi açıklandı! Google, Nexus Telefonlara Sızana 350.000 $ Verecek Facebook İşitme Engelliler İçin Canlı Yayınlara Altyazı Getiriyor Ücretsiz Call of Duty: Infinite Warfare geliyor ! LG Watch Style’dan Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır