Ücretsiz Ön Ödemeli Kart: Param ByNoGame Kart

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Ücretsiz Ön Ödemeli Kart: Param ByNoGame Kart
Ücretsiz Ön Ödemeli Kart: Param ByNoGame Kart

Türkiye’nin dijital oyun deposu ve sektör lideri e-ticaret platformu ByNoGame, kart ve kullanım ücreti olmayan ön ödemeli kartı Param ByNoGame Kart ’ı tanıttı. Yüzde 100 yerli sermaye ile 2007 yılında kurulan ByNoGame’in kuruluşunun 10. yılında tanıttığı ön ödemeli kartı Param ByNoGame Kart ile internette, mağazalarda, tüm banka POS’larında ödeme veya harcama yapılabildiği gibi, içerisindeki bakiye de ATM’lerden nakit olarak çekilebiliyor.

Türkiye’de banka hesabı olmayan % 40’a ulaşacak

Tanıtımda konuşan ByNoGame CEO’su Murat Kömürcü, Param ByNoGame Kartı’ı Turk Elektronik Para A.Ş. ile ortak hazırladıklarını söylerken, nüfusun üçte birinin ve yetişkin nüfusun yüzde 40’ının banka hesabına sahip olmadığı Türkiye’de ön ödemeli kartların, özellikle 18 yaşın altında ve banka hesabı bulunmayanlara büyük kolaylık sağladığını belirtti.

Satış noktalarından satın alınarak bakiye yüklendikten sonra hemen kullanılabilecek olan Param ByNoGame Kart, tüm ATM’leri kullanma, fiziksel mağazalardan ve internetten alışveriş yapabilme, para alıp gönderebilme gibi özellikleriyle fark yaratıyor.

Tüm ATM’lerden nakit çekimi ve para transferi olanağı

“Bu kartı tüm bankalarda, POS cihazlarında, ATM’lerde ve internette, oyun severlerin yakından tanıdığı Steam’de, kısaca tüm Türkiye’de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kartı BKM Express’e ekleyebilir, BKM Express’in kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük dijital oyun deposu ByNoGame’de indirim ve fırsatlar da Param ByNoGame Kart kullanıcılarını bekliyor.”

Ön ödemeli Param ByNoGame Kart kullanabilmek için gerekenler

  • 13 yaş ve üzeri olmak.
  • Param ByNoGame Kart’ı edinmek.
  • Kayıtlı cep telefonundan SMS ile şifre oluşturmak.
  • Param ByNoGame Kart’a kredi kartı, banka kartı, havale/EFT ile veya ATM üzerinden bakiye yüklemek.

Ön ödemeli Param ByNoGame Kart nerelerde geçerli?

  • ByNoGame’de
  • Tüm ATM ve POS cihazlarında
  • Tüm e-ticaret sitelerinde
  • Dünyanın en büyük oyun mağazası Steam’de

Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ücretsiz Ön Ödemeli Kart: Param ByNoGame Kart - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Android Kullananlar İçin Chrome Artık Daha İşlevsel! Darbe Filmine Patent Verilmedi ! Orkun Işıtmak, Gezi Parkı İle İlgili Videolar Hakkında Açıklama Yaptı Tesla’nın tam otonom özelliği yakında geliyor Ücretsiz Occult Raise Steam Key’i Müziklerle İlgilenenlere Özel; Musixmatch

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır