Ücretsiz Steam Key Alma Rehberi

Ana Sayfa » Ücretsiz Steam Key » Ücretsiz Steam Key Alma Rehberi
Ücretsiz Steam Key Alma Rehberi

Bugün ki yazımızda ücretsiz Steam key nasıl alınır konusuna değineceğiz. Bildiğiniz üzere Steam key’leri ücretli dağıtılmakla birlikte fiyatları sabit kalmaktadır. Özel günlerde indirilen fiyatlar oyunları ucuza almanıza sebep oluyor. Ücret ödeyecek durumu olmayan kişiler ise ücretsiz Steam key kategorimizi takip ederek birçok güzel oyuna ücretsiz şekilde sahip olabilirler.

Ücretsiz Steam key dağıtan firmalar ve bu firmalara dağıtması için gönderen oyun sahiplerinin amacı kullanıcılara sınırlı sayıda olacak şekilde oyunları ulaştırmak ve bir nevi reklam yapmaktır.

Ücretsiz Steam Keyleri Ne İşe Yarar?

Bazı özel günler yada fırsatlar olunca 20 ile 70 lira arasında ücretsiz oyun gelme ihtimali olabiliyor. Böyle günlerde kategorimizi sıkı takip eden kişilerin bu oyunları kaçırma ihtimali yoktur. Genel itibariyle ise 2 ile 10 lira arasında oyun dağıtan firmalar kullanıcıları pek memnun edemiyorlar.

Kullanıcılar ücretsiz oyunların pek iç açıcı olmadığını biliyorlar fakat asıl amaç Steam kütüphanesinde bulunan oyun sayısını arttırma ve bu oyunlar sayesinde Steam seviyelerini yükseltmek olarak görünüyor.

Ücretsiz Steam Key Nasıl Alınır?

Steam key’lerine para ödemeden ücretsiz bir şekilde almak için öncelikle ücretsiz Steam keyleri kategorimizi sıkı bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir.

Paylaştığımız konularda takipçilerimize farklı oyunlara sahip olma imkanı sağlıyoruz. Gerekli açıklamaları ve bilgileri verdiğimiz konularımızda ki yönergeleri takip ederek oyunlara ücretsiz bir şekilde sahip olabilirler. Oyun dağıtan firmalar oyuna sahip olmadan önce sizden birkaç ufak işlem yapmanızı isteyecektir. Ardından oyunlar kütüphanenize eklenir ve o oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmuş sayılırsınız.

Steam Key nasıl kullanılır?

Aldığınız keyleri aktif etmek için öncelikle Steam’ın masaüstü uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Hemen ardından ise uygulamanın sol üst köşesinde bulunan seçeneklerden oyunlara tıklayın ve karşınıza çıkan Steam’de Ürün Etkinleştir… butonuna tıklayarak devam edin.

Ardından açılan sayfada karşınıza çıkan sözleşmeyi kabul etmek için ileriye tıklayıp kabul ediyorum yazan butona tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan pencere satın aldığınız key’i gireceğiniz kısımdır. Ürün kodunu yapıştırdıktan sonra tekrar ileriye tıklayın. Satın almış olduğunuz, ücretsiz kazandığınız Steam cüzdan kodunu hatasız bir şekilde girdiyseniz oyun kütüphanenize eklenmiş olacaktır. Steam key’lerinin nasıl kullanılacağını anlamadıysanız “Steam Key nedir? Steam Key nasıl kullanılır?” başlıklı konumuza giderek görselli bir şekilde öğrenebilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ücretsiz Steam Key Alma Rehberi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Opera’nın VPN Hizmeti Artık Android’e Geldi Google, Aramalara ‘Kişisel’ Sekmesi Ekledi Dünyanın en büyük inovasyon yarışmasından  Vestel’e ödül Fortnite mobil hangi cihazlarda oynanabilecek? Uyumlu telefon listesi Chrome 56 Yeni Özelliklerle Geliyor Facebook tüm gruplardan çıkma işlemi nasıl yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır