Ünlü YouTuber iPhone X’i blender ile parçalayıp içmeye çalıştı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Ünlü YouTuber iPhone X’i blender ile parçalayıp içmeye çalıştı
Ünlü YouTuber iPhone X’i blender ile parçalayıp içmeye çalıştı

6 milyon aboneye sahip YouTube kanalı bir iPhone X alıp blender makinesi ile parçalayıp suyunu içti.

Ülkemizde son zamanlarda yükselen dolar kuru nedeniyle fiyatlarında artış gösteren iPhone X, bazı YouTube kanalları tarafından sağlamlık ve fantezik testleri biraz içimizi acıtabiliyor. Ancak ünlü teknoloji kanalı TechRax‘in yapmış olduğu iPhone X temalı test videosu şuana kadar yapılan çılgınlıklar arasında zirve yaptığı söylenebilir.

Ünlü YouTube kanalı TechRax iPhone X parçalayıp suyunu içmeyi denedi

Cihaz piyasaya sürüldüğünde ülkemizde 7.000 TL fiyatı ile piyasaya sürülmüştü. Ancak yükselen dolar kuru nedeniyle fiyatlarda büyük bir yükseliş olmuştu. Ancak Apple çıkaracağı yeni cihaz üzerinde çalışması ve satışlarından duraklamasından dolayı fiyatlarda düşüş yaşandı. Piyasaya çıktığından bu yana hem ülkemiz içerisinde hem de yurtdışında başarılı bir satış gerçekleştirdi. Yapılan test içerikleri her zamankinden daha fantezik oldu, ancak TechRax sınırları zorlayarak iPhone X‘i bir blender ile parçalayarak suyunu içti.

Kanal bu içeriğinde bir blender içerisinde iPhone cihazını blender ile parçalayıp bir su ile bulamacın ardından içmeye çalıştı. Ancak başarılı olmadığı yanında bazı sağlık sorunları yaşaya bileceğini göz önüne almış olmalı.

İlginizi Çekebilir :  Twitter "@" Sembolünü Kaldırarak Hata Yaptı

Ünlü YouTuber iPhone X’i blender ile parçalayıp içmeye çalıştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ERR_CONNECTION_REFUSED hatası nedir? Nasıl çözülür? PlayStation’dan Harika Yarışma Google, Aramalarda ve Haritada SOS Alert Özelliği Ekleyecek Tim Cook,Getirilecek Yeniliklerin Müjdesini Verdi Uber, Cinsel Taciz Araştırmasından Gelen Tüm Önerileri Kabul Edecek İsimTescil’in Sahibi Tutuklandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır