Ünlü YouTuber iPhone X’i blender ile parçalayıp içmeye çalıştı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Ünlü YouTuber iPhone X’i blender ile parçalayıp içmeye çalıştı
Ünlü YouTuber iPhone X’i blender ile parçalayıp içmeye çalıştı

6 milyon aboneye sahip YouTube kanalı bir iPhone X alıp blender makinesi ile parçalayıp suyunu içti.

Ülkemizde son zamanlarda yükselen dolar kuru nedeniyle fiyatlarında artış gösteren iPhone X, bazı YouTube kanalları tarafından sağlamlık ve fantezik testleri biraz içimizi acıtabiliyor. Ancak ünlü teknoloji kanalı TechRax‘in yapmış olduğu iPhone X temalı test videosu şuana kadar yapılan çılgınlıklar arasında zirve yaptığı söylenebilir.

Ünlü YouTube kanalı TechRax iPhone X parçalayıp suyunu içmeyi denedi

Cihaz piyasaya sürüldüğünde ülkemizde 7.000 TL fiyatı ile piyasaya sürülmüştü. Ancak yükselen dolar kuru nedeniyle fiyatlarda büyük bir yükseliş olmuştu. Ancak Apple çıkaracağı yeni cihaz üzerinde çalışması ve satışlarından duraklamasından dolayı fiyatlarda düşüş yaşandı. Piyasaya çıktığından bu yana hem ülkemiz içerisinde hem de yurtdışında başarılı bir satış gerçekleştirdi. Yapılan test içerikleri her zamankinden daha fantezik oldu, ancak TechRax sınırları zorlayarak iPhone X‘i bir blender ile parçalayarak suyunu içti.

Kanal bu içeriğinde bir blender içerisinde iPhone cihazını blender ile parçalayıp bir su ile bulamacın ardından içmeye çalıştı. Ancak başarılı olmadığı yanında bazı sağlık sorunları yaşaya bileceğini göz önüne almış olmalı.


Ünlü YouTuber iPhone X’i blender ile parçalayıp içmeye çalıştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

14 Aralık Cuma günü Ankara’da okullar tatil mi? İlan Vermenin Hızlı ve Güvenilir Adresi Yandex’in Otonom Aracı Piyasaya Çıktı Bold Pilot atının sahibi Halis Karataş kimdir? Kaç yaşında, nereli? Teknoloji Şirketleri Terörizme Karşı Bir Araya Geliyor Snapchat, Hikayeler Arama Özelliği Ekledi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır