Vine Eski Videolarını Arşiv Haline Getirdi

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Vine Eski Videolarını Arşiv Haline Getirdi
Vine Eski Videolarını Arşiv Haline Getirdi

Vine, eski videolarını izlemeye devam edilebilmesi için arşiv oluşturdu.

Bir çoğumuzun bildiği üzerine Vine tam olarak kapanmamıştı, yeni haber ile 17 Ocak‘ta tamamen kapanacağı üzerine haberler çıkmıştı. Fakat Vine, mobil uygulamasını ” Vine Camera ” olarak değiştirdi. Vine‘ı ise video arşivi haline getirdi. Bu sayede siteye giren 2013 yılından 2016 yılına kadar çekilmiş olan videolara erişebileceğiz. Siteye girdiğimizde dört yıllık bir arşiv ve kategorilerine göre ayrılmış bir dev arşivi gözden geçirebiliyoruz ve izleyebiliyoruz.

Vine paylaşamazsak ta çekilmiş olan videolara ve kendi çektiğimiz videoları indirebileceğiz, fakat bu vine paylaşabileceğiz anlamına gelmiyor. Vine ile ilgili en son haberlerde tamamen kapanacağı hakkında haberler yayınlansa da Vine tam olarak platformunu kapatmadığı görülüyor.

Ayrıca mobil uygulamasını Vine Camera olarak değiştiren Twitter, video düzenlememize imkan sunuyor fakat oluşturmuş olduğunuz videoyu indirerek paylaşmak için bir sosyal medya platformu bulmamız şart.

 

 


Vine Eski Videolarını Arşiv Haline Getirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Kaanep23 Ocak 2017

diğer popüler şeyler gibi vine’ında modası geçmeye başlamıştı, en azından arşiv şeklinde saklamaları iyi olmuş. bellimi olur birgün akım tekrar devam eder veya ufak bir değişiklik ile yeni bir akım başlatılır değilmi ? umarım düşündüğüm gibi iyi bir karardır bu onlar için..

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon Air kargo filosu için 15 uçak daha aldı Facebook, asılsız haberlere karşı yeni bir çözüm getiriyor 2016’nın En İyi 4K Televizyonları Mozilla Firefox Şifrelenmiş Dosya Paylaşma Hizmeti Sunuyor İnternet’te Hangi Sitede Ne Kadar Zaman Harcadığınızı Görün Instagram silinen mesajları geri alma 2018 – Veri kurtarma

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır