v Vodafone bedava internet nasıl yapılır? 2019 ücretsiz kampanyalar - Webtakibi

Vodafone bedava internet nasıl yapılır? 2019 ücretsiz kampanyalar

Ana Sayfa » Mobil » Vodafone bedava internet nasıl yapılır? 2019 ücretsiz kampanyalar
Vodafone bedava internet nasıl yapılır? 2019 ücretsiz kampanyalar

Vodafone bedava internet 2019 internette en çok aratılan kelimeler arasında yer almakta. Vodafone kullanıcılarının faturalı, faturasız hatlarda nasıl bedava internet yapacaklarını bu konumuzda anlatacağız. Vodafone ücretsiz internet paketleri 2019 için konumuzu okumanız yeterli olacaktır.

Vodafone bedava internet nasıl yapılır 2019 konusu ile tekrardan birlikteyiz. Dünyanın genelinde birçok bölgede faaliyet gösteren Vodafone, yaptığı başarılı çalışmalar ile kullanıcıları kendine çekmeyi başarıyor. Sunduğu yenilikçi teknolojiler ile abonelerinin beğenisini kazanan Vodafone, kullanıcılarına bedava internet dağıtmaktan kaçınmıyor.

1. Vodafone Yasal E-Fatura Hediye İnternet Kampanyası

E-fatura’ya ya da SMS faturaya geçiş yapan faturalı Vodafone aboneleri 15 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet paketine sahip olabilme şansını yakalamış olacaklar. E-fatura’ya geçiş yapmak için 7000‘e ‘EFATURA boşluk eposta‘ adresi yazarak ücretsiz şekilde kısa mesaj atmanız ile birlikte katılımınız sağlanacaktır.

2. Hattını 4.5G Uyumlu Hatta Taşıyanlara 1GB İnternet Hediyesi

4.5G kapsamlı hatta geçiş sağlayan kullanıcılarına internet paketi hediye eden Vodafone hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Bu kampanyadan yararlanmak için hattın 4.5G ile uyumlu hale getirilmesi gerekiyor. Bedava internet kullanımı için verilen 1GB 30 gün geçerli olmakla birlikte telefon ayarlarının da 4.5G olarak güncellenmesi gerekmektedir. Paketin sona ermesinin ardından SMS sistemi ile kullanıcılar bilgilendirilmektedir.

3. Vodafone Süper 2GB Bedava İnternet Paketi 2019

Faturasız hat sahiplerini kapsayan bu kampanya 35 TL ve üzeri yükleme yapan Vodafone aylık 2 GB hediye internet veriyor. Kampanyaya katılım için 3636’ya katılım mesajı gönderilmesi gerekmektedir. ‘ABONE SUPER 2GB‘ yazarak 3636‘ya kısa mesaj göndermenizin ardından kampanyaya katılım için onay mesajı gelecektir. O mesajın ardından 35 TL ve üzeri yüklemenizde size 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 2GB bedava internet gelecektir.

Dipnot: Kampanyaya katılmadan önce hattınızda TL olmadan denemenizi öneriyoruz. Kampanyadan sadece 1 sefer yararlanma hakkı veren Vodafone, ikinci bir fırsatı sunmuyor. Kampanyaya katıldıktan ve hediyeyi aldıktan sonra üyeliğiniz devam edecektir. Üyeliğinizi iptal ederek sonra ki aylarda hattınızdan yapılacak çekimlerin önüne geçebilirsiniz.

4. Yedek ile 500MB Vodafone Hediye İnternet

Vodafone, Akıl Küpü tarifesi kapsamında ki kullanıcıları için yılda 3 kereliğine 500MB olmak üzere bedava internet dağıtıyor. Bu kampanyadan yararlanmak için ‘500 Yedek MB‘ yazıp 3636‘ya göndermeniz gerekmektedir. Bu kampanya sadece faturalı hat kullanıcılarını kapsamaktadır.

5. Vodafone Salla Kazan Kampanyası 2019

Salla kazan sürekli olmamakla birlikte zaman zaman kullanıcıların karşısına çıkan bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. Bu kampanyadan yararlanmak için ‘Vodafone Cebimde‘ uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Belli aralıklar ile uygulamaya girebilir, şansınızı deneyerek bedava internet kazanmayı deneyebilirsiniz. Kampanyada en fazla 2GB’a kadar internet hediye edilmektedir. Hediye edilen internetin kullanma süresi 1 gün olarak belirlenmiştir. Kullanımınızın bitmesinin ardından mesaj yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır. Kalan kullanımlarınızı ise uygulamayı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

6. Bana Ne Var Bedava İnternet 2019

Vodafone’un en çok dağıtan kampanyalarından birisi olan ‘Bana Ne Var’ kullanıcıların en kolay şekilde internet alabilmesini sağlayan bir kampanya. ‘Vodafone Yanımda‘ uygulamasını indirmenizin ardından her hafta güncel olarak dağıtılan hediyeler arasından 1GB ile 500MB arasında bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. İndirdiğiniz uygulamanın menüsüne girerek ‘Bana Ne Var?‘ butonuna tıklayarak giriş yapın ve ardından karşınıza çıkan çarkı çevirin. Çarkın içerisinde internet paketlerinin yanı sıra birçok sürpriz ve kampanyadan da faydalanabilirsiniz. Her Pazartesi günü güncellenen bu çarkı çevirebilir, hediyeleri kazanma şansı elde edebilirsiniz.

7. Vodafone Yanımda Uygulamasını İlk Kez İndirenlere 1GB Hediye

Vodafone yanımda uygulamasını telefonuna daha önce indirmemiş kişiler ilk indirmenin ardından 1GB ödülle hediyelendirilirler. Vodafone yanımda uygulamasını marketlerden indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapmak için şifre edinmeniz gerekmektedir. Bu işlemi tamamlamak için 7000‘e ‘S‘ yazarak göndermenizin ardından gelen şifre ile uygulamaya giriş yapabilir, hediye internetinizi kazanabilirsiniz. Yüklenen hediyenin 30 gün kullanım süresi bulunmaktadır.

Bedava internet nasıl kazanılır 2019

Tüm operatörlerin bedava internet kampanyalarını görmek için aşağıda ki resimde ki gibi arama motorlarına ‘bedava internet webtakibi‘ yazarak güncel kampanyaları görebilir, bedava internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Bedava internetlerden haberdar olmak için aşağıda ki yorum alanına yazabilirsiniz. Bedava internet paketleri ve sorularınıza yanıt bulmak için de yorumlar alanına yazabilir, bilgi alabilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vodafone bedava internet nasıl yapılır? 2019 ücretsiz kampanyalar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram en çok fotoğrafı paylaşılan şehirleri açıkladı Instagram çöktü mü? Instagram neden çalışmıyor? (13 Temmuz 2018) Samsung Akıllı Kemeri Welt’i Tanıttı Amazon’u dolandıran çift 1.2 milyon dolar çaldı IOS 10.3, Daha İyi Hizmet İçin Bilgilerinize Erişim Sağlayacak Samsung Galaxy S9 satışları şirketi hüsrana uğrattı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır