Vodafone Yanımda çark çevirenlere büyük hediyeler dağıtıyor

Ana Sayfa » Gündem » Vodafone Yanımda çark çevirenlere büyük hediyeler dağıtıyor
Vodafone Yanımda çark çevirenlere büyük hediyeler dağıtıyor

Vodafone Yanımda uygulamasına ‘Bana Ne Var?‘ kampanyası yeni varyasyonuyla büyük hediyeler dağıtmaya başladı.

Vodafone mobil platformlarında ana uygulaması yeni güncellemesiyle birlikte ‘Bana Ne Var?’ kampanyasına yeni bir güncelleme katarak çark çevirme özelliği aktif edildi. Yeni özellik olan ‘çark çevirme’ oyunu ile kullanıcılar önceki kampanyaya göre daha değerli hediyelere sahip olacaklar. Her hafta olmak üzere haftada sadece bir kez çevirebildiğiniz çark ile bütün haftayı geçirebileceğiniz büyük hediye yer alıyor. Önceki sürümünde dağıttığı hediyeler göz önüne alındığında müşterilerini gülümsetecek bir sürpriz özellik yeni sürümüyle Google Play’de yayınlandı.

Akıllı telefonunuzda uygulama yüklü ve çark çevirme oyunu mevcut değilse uygulama marketinden güncellemeyi unutmamanız gerekir. Yeni özelliğin bugün gelmesiyle birlikte birçok müşteriye jest olarak büyük hediyeler sunuldu. ‘Bana Ne Var?’ kampanyasındaki sürpriz hediyeler konuma göre daha önceden belirlense de birçok kişinin ilk hediyesi büyük bir gülümseme yaşatacak.

Vodafone Yanımda ‘çark çevirme’ nasıl yapılıyor?

Eğer Vodafone uygulamanız en güncel sürümüne sahip ise hemen uygulamaya giriş yaparak sağ menünün hemen süt kısmında yer alan ‘Bana Ne Var?’ kısmına giriş yapıyoruz. Daha öncelerinde sallayarak sürpriz bir hediye kutusundan hediyeler kazanma imkanı sunulurken artık bunun yerine şans oyunu stilinde ‘Çark Çevir‘ oyunu mevcut. Çarkı çevirdiğinizde artık büyük hediyelerden birisini bir hafta boyunca kullanabileceksiniz. Bir sonraki hafta çark çevirme oyunu tekrardan mevcut olurken, çarkı çevirdiğiniz den itibaren 7 gün sonuna kadar hediyenizi kullanırken her Pazartesi ve Pazar günleri arası çevirebilirsiniz.

 


Vodafone Yanımda çark çevirenlere büyük hediyeler dağıtıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Serpil Tunç02 Ocak 2018

Çark çevirimizdeki hediye internetler kullanım süreci 1 haftaydı,şimdi bu hafta 24 saat kullanım süreci vermişsiniz.bu hoş değil dalgamı geçiyorsunuz.lütfen düzelttin

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BİLMÖK 2017 3 Mart’ta Konya’da Başlıyor Türkiye’de YouTube Erişimi Sınırlandırıldı Mr.Robot Emmy Ödülleri’nde 3 dalda aday gösterildi The Walking Dead 9.sezon tanıtım videosu yayınlandı! Rick ölecek mi? Prisma’ya Video Desteği Geldi FC Barcelona’nın Sosyal Medya Hesapları Ele Geçirildi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır