Vodafone’dan Kullanıcılarına Ramazan Kampanyası!

Ana Sayfa » Gündem » Vodafone’dan Kullanıcılarına Ramazan Kampanyası!
Vodafone’dan Kullanıcılarına Ramazan Kampanyası!

Vodafone tarafından her yıl geleneksel hale getirilen ramazan kampanyaları bu yılda devam ediyor. Dijital Bereket Paketi adı altında hayata geçirilen kampanya kapsamında Vodafone’a geçen abonelere seçtikleri tarifelere ek olarak ücretsiz bir şekilde alabilecekleri 3 ay geçerliliği olan paketler hediye olarak geliyor.

Dijital Bereket Paketi ile kullanıcılara A101 mağazalarında geçerli olan 50 TL’ye varan hediye çekinin yanı sıra 6 GB’a varan hediye internet ile her yöne geçerli 3000 dakikaya varan konuşma hakkı sunuluyor.Ramazanı oldukça dolu dolu geçirecek olan Vodafone her gün SMS aracılığı ile günün menüsü, yemek tarifleri ve iftar-imsak saatlerinden oluşan ücretsiz ramazan servisini sunuyor.

Vodafone abonelerine özel tarifeler: dijital bereket paketi

Vodafone abonelerine özel tarifeler Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

Vıdafone

Vodafone’un ramazan kampanyası kapsamında sunulan hediye çekleri, A101 marketler zincirinde kullanılabiliyor. Abonelere SMS aracılığı ile iletilen kodları alışveriş esnasında belirterek verilen tutarda indirim çeki almaya hak kazanılıyor. Tek kullanımlık olan hediye çekleri 31 Ağustos tarihine kadar geçerliliğini sürdürecek.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vodafone’dan Kullanıcılarına Ramazan Kampanyası! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte en iyi dijital kameralar listesi 2018 YouTube’da Canlı Yayın İçin Sınırlama Düştü Vietnam, Bitcoin’i Geçerli Para Birimi Olarak Tanıyacak E-Spor, 2024 Paris Olimpiyatlarında Yer Alabilir! Nissan Yelken Takımı denize çıktı Milli Takım, CS:GO Dünya Şampiyonası’nda Finalde!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır