Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Ana Sayfa » Kim Kimdir » Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Son zamanlarda aranma oranı iyice artmasıyla birlikte Volkmar Denner kimdir, kaç yaşında ve nereli gibi sorulara yanıt aranıyor.

Avrupa Birliği‘nin sera gazına önlem olarak elektrikli araçların öncülüğünü yapmak adına 2030 onayını vermişti. Denner çevre üzerindeki otomobil endüstrisi daha geniş kullanımı çağrısında bulundu. Otomotiv endüstrisinin iklim koruması üzerine çalışmalara yönelmesine dair benzeri bir açıklamada bulundu. Peki Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli gibi soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

30 Kasım 1956 tarihinde Almanya‘nın Uhingen ilçesinde doğan Denner, 2018 yılı itibari ile 62 yaşında. Eğitim dönemini ele alırsak Stuttgart Üniversitesi‘nden fizik doktorası ile mezun oldu. Denner tüm kariyerini Bosch firmasında başlayarak bu firmada yer alarak devam ettirdi. Yani Denner. Bosch firması dışında herhangi bir firmada kariyer sahibi değil. 2012 yılında, araştırma ve mühendislik departmanının başkanlığını yürüttüğü sırada, otomobil parçaları şefi Bernd Bohr‘u görevdeki Franz Fehrenbach‘ın yerine geçirdi. Bosch‘un 1886’da kurulmasından bu yana yedinci CEO’su olarak görev yapmakta. Nisan 2016’da Hannover Messe‘de, Denner, Barack Obama ile özel bir yemeğe davet edilen 15 Alman CEO’su arasındaydı.


Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Anadolu online alışverişi seviyor Google, Goo.gl URL kısaltma hizmetini kapatacak Volkswagen Mikrobüs, Elektrikli Araç Olarak Geri Dönüyor Facebook Terör İçerikleri için Yapay Zeka Kullanacak Facebook’un yeni ofisi 800 kişiye istihdam sağlayacak Google, Aramalara ‘Kişisel’ Sekmesi Ekledi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır