v Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli? - Webtakibi

Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Ana Sayfa » Kim Kimdir » Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Son zamanlarda aranma oranı iyice artmasıyla birlikte Volkmar Denner kimdir, kaç yaşında ve nereli gibi sorulara yanıt aranıyor.

Avrupa Birliği‘nin sera gazına önlem olarak elektrikli araçların öncülüğünü yapmak adına 2030 onayını vermişti. Denner çevre üzerindeki otomobil endüstrisi daha geniş kullanımı çağrısında bulundu. Otomotiv endüstrisinin iklim koruması üzerine çalışmalara yönelmesine dair benzeri bir açıklamada bulundu. Peki Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli gibi soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

30 Kasım 1956 tarihinde Almanya‘nın Uhingen ilçesinde doğan Denner, 2018 yılı itibari ile 62 yaşında. Eğitim dönemini ele alırsak Stuttgart Üniversitesi‘nden fizik doktorası ile mezun oldu. Denner tüm kariyerini Bosch firmasında başlayarak bu firmada yer alarak devam ettirdi. Yani Denner. Bosch firması dışında herhangi bir firmada kariyer sahibi değil. 2012 yılında, araştırma ve mühendislik departmanının başkanlığını yürüttüğü sırada, otomobil parçaları şefi Bernd Bohr‘u görevdeki Franz Fehrenbach‘ın yerine geçirdi. Bosch‘un 1886’da kurulmasından bu yana yedinci CEO’su olarak görev yapmakta. Nisan 2016’da Hannover Messe‘de, Denner, Barack Obama ile özel bir yemeğe davet edilen 15 Alman CEO’su arasındaydı.


Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Babası İçin Geliştirmiş Olduğu Cihaz, Dünya Birincisi Oldu Twitter’ın tweet fırtınası özelliği Android’e geldi Note 7 Sahipleri Güncellenmiş Telefonlarına Kavuştu! YouTube, Video Editörünü Kaldırıyor Super Mario Run, Mart Ayında Android’te Olacak Photoshop resme sansür ekleme işlemi nasıl yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır