Walt Disney Kendi Yayın Hizmeti İçin Netflix’i Terkediyor

Ana Sayfa » Gündem » Walt Disney Kendi Yayın Hizmeti İçin Netflix’i Terkediyor
Walt Disney Kendi Yayın Hizmeti İçin Netflix’i Terkediyor

Walt Disney Studios, Pixar, Marvel ve Lucasfilm 2019 yılı ile itibaren artık kendi yayın hizmeti uygulaması için Netflix‘i bırakıyor.

Disney Salı günü yaptığı açıklamada, Walt Disney Studios, Pixar, Marvel, Lucasfilm ve diğerlerinin filmlere yeni ev olacak 2019 yılında kendi abonelik hizmetini başlatacağını duyurdu. Bu 2019 filmleri arasında “Frozen” in devamı olan Frozen 2 , “Toy Story 4” ve “The Lion King” in  yeniden yapımı yer alacak. Disney CEO’su Bob Iger, CNBC’ye, Disney’in Netflix ile iyi bir ilişki içindeyken , şirketinin hizmetten ayrılma konusunda anlaşma yapma seçeneği sunacağını söyledi.

Walt Disney Studios video yayın hizmeti de verecek

CNBC’ye göre “Daredevil” ve “The Defensers” gibi televizyon dizilerinin şovları Netflix’de kalıcı olarak hizmet edecek. Buna karşılık Netflix hala bir yorumda bulunmadı. 2018 yılının başında başlatılacak. Aynı zamanda Disney Salı tarafından da duyurulan ESPN markalı video yayın hizmeti olacak.

2019’da Disney, Netflix’e yeni filmler sunmayı bırakacak.  Ve kendi akış hizmetine başlayacak. Disney markalı film ve TV sunumu, Walt Disney Stüdyoları tarafından geliştirilen orijinal içeriği içerecek.


Walt Disney Kendi Yayın Hizmeti İçin Netflix’i Terkediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple Yeni Akıllı Klavye İçin Patent Başvurusu Yaptı SADES ileri seviye oyuncu kulaklıkları artık Türkiye’de! İnstagram Windows 10’da Nasıl Kullanılır? Samsung Kullanıcılarına Ücretsiz Netflix Fırsatı Gelecek büyük Windows 10 güncellemesi için isim belirlendi WhatsApp artık bazı telefonlarda kullanılmayacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır