WhatsApp Android Sürümüne Birçok Yeni Emoji Geliyor

Ana Sayfa » Mobil » WhatsApp Android Sürümüne Birçok Yeni Emoji Geliyor
WhatsApp Android Sürümüne Birçok Yeni Emoji Geliyor

WhatsApp, yeni emojiler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Şu emojiler hiçbir zaman yetmiyor de mi? Emojiler kullanarak iletişime geçmek artık modern bir iletişimde zorunluluk haline geldi. Basit gülen yüzler ve oklarla başlayan bu olay yaklaşık 2.000 benzersiz karakterle doldu. Android‘deki en son WhatsApp beta kurulumu ilk olarak Unicode 9 ve Android 7.1 (hem de iOS 10.2) ile birlikte gelen küçük gliflerden her zaman haberdar olmamızı sağlayacak.

Bu güncellemeler  palyaço, pastırma, omuz silkme, David Bowie bakışları, tilki yüzü, avokado, domuz pastırması ve daha pek çoğunu içeriyor. Emojileri denemek için Android 7.1 sürümünü çalıştırmanıza gerek kalmıyor çünkü WhatsApp bunu iletişimde kullanılmasını sizin adınıza sağlıyor.

Şirket bu aralar mesajlaşma uygulamasına da önem vererek bir çok yeni özellikte bulunmuştu. Fakat son zamanlarda 8Shit adlı mizahi amaç güden bir sitenin mesajlaşma uygulaması hakkında sahte haber yapmıştı. Haberde bir kişiyle olan konuşmanın ekran görüntüsünü alırsanız kişiye bildirim sözde gideceği idi. Fakat bir çok haber siteleri bu habere inanmak dışında başka bir amaç güderek haberin gerçekliğini bildiği halde yalan haberi paylaşmayı göze almıştı.

 

İlginizi Çekebilir :  Nielsen 2016 En Çok Kullanılan Akıllı Telefon Uygulamaları Listesini Açıkladı
Ekleyen :İsmail YoldaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

WhatsApp Android Sürümüne Birçok Yeni Emoji Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

yusuf karakaya04 Şubat 2017

Zaten bi ton emoji var ne işe yarayacak

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor Samsung’dan AirPods’a Karşı Yeni Rakip : IconX Google Çocuklara Özel Yeni Program Yapacak Snapchat Zaman Sınırlamasını Kaldırdı Steam’deki Bağlantı Sorununun Nedeni Ortaya Çıktı Apple, iOS 10.3.2 ve macOS 10.12.5’in Beta 2 Güncellemesini Yayınladı

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır