WhatsApp, Beta Versiyonuna Yeni Bir Özellik Eklendi

Ana Sayfa » Gündem » WhatsApp, Beta Versiyonuna Yeni Bir Özellik Eklendi
WhatsApp, Beta Versiyonuna Yeni Bir Özellik Eklendi

WhatsApp Beta kanalında renkli arka planlarla durum güncellemelerini test etmeye başladı.

WhatsApp Beta versiyonunda bazı kullanıcılar, uygulamanın güncel versiyonu olan 2.17.291 sürümünü çalıştırarak, son 24 saat içinde bir yerinde yeni bir özellik gelmiş olduğunu bildirdi. Uygulamaya gelen güncelleme geçen yılın sonlarinda gelen işleve geldi.

Güncelleme alan kullanıcılar veya yeni özelliği denemek isteyenler, WhatsApp’ın beta kanalına katılarak ve ardından popüler mobil sohbet uygulamasının 2.17.291 sürümünü Google Play Store’dan indirerek yeni özelliği deneyebilir.

WhatsApp beta versiyonuna gelen güncelleme nasıl kullanılıyor?

Uygulamanın en son beta sürümüne sahip tüm kullanıcılar, islevselligi kullanamıyor. Bu durum, Facebook’a ait şirketin, bir istemci tarafı kombinasyonuyla kullanıcılara sunmakta olduğu işlevselliğin oldukça sınırlı bir sınaması olduğunu gösteriyor. Şu anda kaç tane WhatsApp beta test kullanıcısının durum geçmişine renk arka planlarıyla erişebileceği belli değil. Aynı şekilde, şirketin bu özelliği optimize etmek ve uygulamanın istikrarlı sürümüne ne kadar süreceğini görmek de mümkün. Yeni durum güncellemeleri deneysel bir güncellemenin parçası olarak tanıtıldığında, WhatsApp’ın herhangi bir nedenden ötürü bunları silmesine kadar herhangi bir garanti verilmez. Özellik herkese gelmesede renkli arkaplanlar geldiğine göz atmakta fayda var.

Ayrıca uygulama kısa zaman önce YouTube videolarını da açacağını duyurmuştu. İlgili habere gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.


WhatsApp, Beta Versiyonuna Yeni Bir Özellik Eklendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Video Platformu Yakında Açılıyor YouTube, mesajlaşma özelliğini aktif hale getirdi Google, Jamboard dijital tahtasını tüm Avrupa’ya ulaştıracak En iyi USB flash bellekler 2018 Burak Ertaş kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Mr. Robot 3. sezon başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır