Son Dakika: WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’ta mesajlar neden gitmiyor?

Ana Sayfa » Gündem » Son Dakika: WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’ta mesajlar neden gitmiyor?
Son Dakika: WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’ta mesajlar neden gitmiyor?

WhatsApp kısa bir zaman önceki çöküşün ardından tekrardan çökme yaşadı.

Popüler mesajlaşma uygulamalarından en kıdemlisi olan uygulama, bugün akşam saatlerinde tekrardan çöküş yaşadı. Kullanıcılar mesajlarını karşıdaki kişiye tekrarda ulaştırmada sorun yaşıyor. Birçok kez çökme yaşanmasıyla birlikte hiçbir zaman yetkililer tarafından bu konuda açıklama getirilmemesinin yanı sıra akılda bir çok soru oluştu. Bir hacker grubu tarafından uzun süredir hack saldırısı altında olması gibi birçok problemle karşı karşıya olabilme durumuyla yetkililerin bu tür durumları açıklaması kullanıcıların tedirgin olmasına sebebiyet oluşturabilir. Tabi bunlar sadece bir varsayım olarak kalacağı ve açıklama gelmediği sürece tam anlamıyla bir fikrimiz olmayacağını söylemek gerekir.

WhatsApp dünya geneli çöktü

Popüler mesajlaşma uygulamasının tekrar çökmesi durumu yine eski olaylara dayanarak dünya genelinde bir sorun haline geldi. Yine her zamanki çöküşüyle beraber bu akşamki çöküşü dünya çapında olmasıyla birlikte sorunun devam ettiğini söyleyebiliriz.

GÜNCELLEME: 22.12’de çökme problemi ortadan kalkmış bulunmakta. Ancak çökme sebebi ne sebeple olduğu bilinmiyor. Ancak WhatsApp Web kullanıcıların mesajlarının rahat bir şekilde karşı tarafa iletildiği gözlemlenmekte.

 


Son Dakika: WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’ta mesajlar neden gitmiyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

FATİH akıllı tahta küçük klavye sorunu ve detaylı çözümü Daniel Craig Yeni 25.James Bond Filmi İçin Geri Dönüyor Tim Cook: Apple Sadece Zenginler İçin Ürünler Üretmiyor Vodafone Freezone Kafama Göre bedava internet paketleri Swarm’da Türkiye rekor kırarak globalde birinci oldu Antivirüs Programlarına Baş Kaldıran Milli Antivirüs Programı : Dev Secure

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır