Whatsapp Yeni Güvenlik Özelliği Ekledi!

Ana Sayfa » Yazılım » Whatsapp Yeni Güvenlik Özelliği Ekledi!
Whatsapp Yeni Güvenlik Özelliği Ekledi!

Whatsapp, güvenliğini tam anlamıyla sağlamak için yeni bir özelliği kullanıcı sundu.

Whatsapp son zamanlarda kullanıcı güvenliği için güvenlik üzerine harekete geçmişti. En iyi örneği geçtiğimiz bir kaç ay önce uçtan uca şifreleme özelliği ile platformlardaki gizliliği yüksek seviyeye çıkartan Whatsapp ekibi, bir kaz daha güvenlik konusunda el atarak çifte koruma sağlayacak bir özellik geliştirdi.

Facebook‘un bünyesinde olan Whatsapp‘tan yapılan açıklamaya göre, yeni düzenlemeyle birlikte kullanıcılar oturum açarken iki aşamalı doğrulama sistemi ile giriş yapabilecekler. Kullanıcılar bu özelliği kullanabilmek için Ayarlar >Hesap > İki Aşamalı Doğrulama sekmelerine girdikten sonra açılan bölümde istediği bir şifreyi belirleyebilirler.

Whatsapp‘ta böyle özelliklerinden haberdar olmayan bir çok kullanıcı içi güvenlik konusunda kısmi olarak suçlama hakkına sahip değiliz. Kullanıcılar bir çok özelliği araştırdığı sürece karşılaşabiliyor ve bunun için Whatsapp özellikleri açık açık kullanıcı ile tanıştırması iyi olacaktır.

 

Whatsapp Yeni Güvenlik Özelliği Ekledi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google, Widget Linkleri Konusunda Uyarıyor!PayPal Türkiye’ye geri mi dönüyor?Yeni Motorola Telefonları Gelecek Ay AçıklanacakSeagate Büyük Fabrikasını KapatıyorHacker Grubu 700.000’den Fazla Hesabı Satışa ÇıkardıMoto G4 Plus Satışa Sunuldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır