Windows Mixed Reality VR kulaklık seti fiyatı duyuruldu

Ana Sayfa » Gündem » Windows Mixed Reality VR kulaklık seti fiyatı duyuruldu
Windows Mixed Reality VR kulaklık seti fiyatı duyuruldu

Asus, Windows Mixed Reality gerçeklik kulaklık setinin fiyatını duyurdu.

Microsoft geçen yıl Windows Mixed Reality kulaklık seti üreten iş ortaklarını açıkladı. Asus bunlardan biriydi. Şirket, Windows Mixed Reality kulaklığını Berlindeki IFA 2017 toplantısında açıkladı. Artık kulaklık setinin ne kadarının ve ABD‘de satın alınabileceğinin ne kadar olacağını doğruladı.

Windows Mixed Reality gerçeklik kulaklık setinin özellikleri neler?

Asus, Windows Mixed Reality kulaklığını, parlak ton-ton efekti ile yüzlerce 3D poligondan oluşan eşsiz bir tasarımla diğerlerinden ayırdı. Kulaklık setinin kendisi, 400g ağırlığa ve antibakteriyel yastıklı malzemeye sahip. Spesifikasyonlar şimdiye kadar piyasaya sürülen diğer Windows Mixed Reality kulaklıklarından farklı değil. 105 derece görüş alanı, göz başına 1440×1440 çözünürlük, bir kulaklık girişi ve entegre sensörler var, bu da çalışması için harici sensörlere ihtiyaç duymadığı anlamına geliyor.

Kulaklığın çevrilebilir menteşesi, kullanıcıların saniyeler içinde sanal ve gerçek dünya arasında geçiş yapmalarını kolaylaştırıyor. Sanal dünyaya ne olduğunu bir an önce görmek için siperliği kolayca kaldırabilirler, daha sonra sanal tecrübe içine dalmazlar.

Asus, bugün başlattığı yeni Windows Mixed Reality kulaklık setini 429 dolara çevrimiçi mağaza ve yetkili perakendeciler aracılığıyla satıyor. Diğer Mixed Reality kulaklıklarından biraz daha pahalı ama maliyeti, birlikte gelen iki hareket denetleyicisi ile haklı.


Windows Mixed Reality VR kulaklık seti fiyatı duyuruldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araç Takip Sistemi ile İşinizi Yönetin Spotify 2016 Özetini Yayımladı OnePlus 5 Hakkında Bütün Bilgiler Sızdırıldı Fitness takip uygulaması gizli ABD ordu üslerini gösterdi Eski Telefonunuzu Güvenlik Kamerası Olarak Kullanma ZTE Üretimi İlk Akıllı Saate Ait Görsel Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır