Windows Phone Angry Birds’e Veda Ediyor

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Windows Phone Angry Birds’e Veda Ediyor
Windows Phone  Angry Birds’e Veda Ediyor

Rovio Windows Phone için neden oyun yapmadığına dair açıklanmada bulundu. Şöyle ki Rovio’nun oyunları ( Angry Birds vb.) IOS, Android ve Amazon da dahil olmak üzere çeşitli platformlarda mevcut.

‘’Oyunlarımızın çoğu Windows cihazları için mevcut buna rağmen bazı ticari sebeplerden ötürü bu platform bizim için ilgi odağı olamaz ve daha fazla oyun güncellemesi yapamayız. Ancak  mobil cihazı ne olursa olsun bütün müşterilere yardım sağlamaya devam edeceğiz.’’ diyerek bir açıklamada bulundu.

angry-birds-o1h1

Rovio tüm zamanların en popüler mobil oyun serilerinden birini Angry Birds‘i yaptı ve şimdiye kadar Oyunlar Android, IOS ve Windows Phone mevcut olmuştu.

Rovio Angry Birds için üzgün olduğunu ifade etti

Şimdi ise Microsoft Windows Phone platformu için daha fazla oyun geliştiremeyeceğini onaylamıştı. Rovio müşterilere  Windows Phone da daha fazla geliştirme yapamayacağını anlatan bir e-mail yazdı. Hala desteklenen ve güncel aygıtlar Android ve iOS. Yetkililer “Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Başka bir şey varsa lütfen ile yardımcı olabilir. Bizimle bir daha temas kurmaktan çekinmeyin.” dedi

Mağazaya Angry Birdsin Star Wars, Bad Piggies, Epic and Go gibi oyunlar geldikçe sorun yok Fakat bu doğrultuda son güncellemeleri alabilmek için Android yada IOS cihaza sahip olanız gerekecek.


Windows Phone Angry Birds’e Veda Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Otomatik Video Oynatma, Ses Nasıl Kapatılır Facebook oyun yayını konusunda Twitch’e meydan okuyacak GameX 2017’de Papara Büyük İlgi Gördü Jandarma Sözleşmeli Bilişim Uzmanları Arıyor Akıllı Hoparlör: Amazon Echo Steam Key nedir? Steam Key nasıl kullanılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır