Windows Phone Angry Birds’e Veda Ediyor

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Windows Phone Angry Birds’e Veda Ediyor
Windows Phone Angry Birds’e Veda Ediyor

Rovio Windows Phone için neden oyun yapmadığına dair açıklanmada bulundu. Şöyle ki Rovio’nun oyunları IOS Android ve Amazon da dahil olmak üzere çeşitli platformlarda mevcut.

 

‘’Oyunlarımızın çoğu Windows cihazları için mevcut buna rağmen bazı ticari sebeplerden ötürü bu platform bizim için ilgi odağı olamaz ve daha fazla oyun güncellemesi yapamayız.Ancak  mobil cihazı ne olursa olsun bütün müşterilere yardım sağlamaya devam edeceğiz.’’ Diyerek bir açıklamada bulundu.

angry-birds-o1h1

Rovio tüm zamanların en popüler mobil oyun serilerinden birini Angry Birds‘i yaptı ve şimdiye kadar Oyunlar Android, IOS ve Windows Phone mevcut olmuştu.

Şimdi ise Microsoft Windows Phone platformu için daha fazla oyun geliştiremeyeceğini onaylamıştır.

Rovio müşterilere  Windows Phone da daha fazla geliştirme yapamayacağını anlatan bir e-mail yazdı. Hala desteklenen ve güncel  aygıtlar Android ve OS.

 

‘’ Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Başka bir şey varsa lütfen ile yardımcı olabilir, bizimle bir daha temas kurmaktan çekinmeyin.’’

Mağazaya Angry Birds Star Wars, Bad Piggies, Angry Birds Epic and Angry Birds Go gibi oyunlar geldikçe sorun yok

Fakat bu doğrultuda son güncellemeleri alabilmek için Android yada IOS cihaza sahip olanız gerekecek.

 

 

Windows Phone Angry Birds’e Veda Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’de En Çok İzlenen Yabancı Diziler Belli Oldu300 Bin Aileye Ücretsiz İnternet Hizmeti Geliyor!Nokia P1’in MWC 2017’de Lansmanı YapılacakGoogle’dan Yılbaşına Özel DoodleBordo Bereliler Suriye Filminin Çekimleri BaşladıAya Seyahat Etmenin Maliyeti 10 bin Dolar

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır