Xiaomi, GoPro’yu satın alabilir!

Ana Sayfa » Gündem » Xiaomi, GoPro’yu satın alabilir!
Xiaomi, GoPro’yu satın alabilir!

Yeni bir rapora göre Xiaomi‘nin GoPro‘yu satın alacağı yönünde olduğu gösteriyor.

Bu yılın başlarında GoPro‘nun kendisini satışa çıkardığı bildirildi. Görünüşe göre şirket o kadar iyi değil ve kendini satmak istiyor. Ancak ilginç olan, GoPro‘yu satın almak için potansiyel bir aday olan The Information’ın (Bloomberg aracılığıyla ödeme duvarı) bir rapora göre, Çinli akıllı telefon devinin gözü olduğu görülüyor.

Şirket, bir akıllı telefon üreticisi olarak birçok kişi tarafından biliniyor. Ancak Çin‘de şirket, harekete geçerek, uçaklar, hava temizleyicileri, elektrikli bisikletler ve benzeri gibi akıllı telefonlardan daha fazlasına dallandı. Bu kadar alanda boy göstermesiyle dijital kameralar hayal gücünün bir parçası olmaz. Bununla birlikte, Xiaomi ile yapılan anlaşmanın görülüp görülmeyeceği anlaşılıyor.

Xiaomi, GoPro’yu satın almak için fazla ödeme yapmak istemediğini belirtiyor

Rapor, Xiaomi‘nin bir teklif kabul ettiğini, ancak fazla ödeme yapmak istemediğini belirtiyor. Bu da şirketin GoPro için çok fazla para ödeyecekleri noktaya ilgi göstermeyebileceğini gösteriyor. GoPro‘yla kimlerin ilgilenebileceği belli değil. Ama eğer Xiaomi onları alacak olsaydı, şirketinin ABD pazarındaki kapısını ayağa kaldırmasının bir yolu olabilirdi.

Raporların ne kadar doğru olacağını düşünsek de satın alımın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz belli değil. Bununla birlikte şirket büyüyen hacmi ile GoPro‘yu satın alma gücüne sahip olabileceği yanında fazla para harcamak istemediğini belirtmesi ihtimalleri ortada bırakıyor. En iyi sonuç için süreci takip etmek ve beklemek en iyi yöntem olacak.

İlginizi Çekebilir :  Apple ve Amazon James Bond'un Haklarını Alabilir

Xiaomi, GoPro’yu satın alabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

GTA 5 İçin Pokemon GO Modu Geldi Google Hangouts yeni kurumsal özelliklerle geldi E-Okul Notları Öğrencilerin Görünümüne Kapatıldı Google, Widget Linkleri Konusunda Uyarıyor! Asgardia, Uzaya Dosya Gönderme İmkanı Sağlıyor Hornet uygulamasından hemcinsiyle ilişkiye girip gasp yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır