v Xiaomi Mi Max 2 İçin Resmi Açıklama Geldi - Webtakibi

Xiaomi Mi Max 2 İçin Resmi Açıklama Geldi

Ana Sayfa » Teknoloji » Xiaomi Mi Max 2 İçin Resmi Açıklama Geldi
Xiaomi Mi Max 2 İçin Resmi Açıklama Geldi

Geçtiğimiz hafta Xiaomi, bu hafta yeni bir telefon duyurusunda bulunacaklarını ve yeterince vaat ettiklerini söyledi.

Şirket, resmi olarak Xiaomi Mi Max 2‘ye ait olan sunumlarını tamamlamış durumda. Ancak şirket tarafından yapılmış en güçlü akıllı telefon değil. Ancak oldukça büyük kapasiteye sahip bir bataryaya sahip.

Telefonun bataryası, akıllı telefonun önemli bir satış noktası olarak yer aldığı rahatça söylenebilir. Xiaomi‘nin yeni akıllı telefonun bataryası 5.300mAh olmasıyla birlikte gurur dururken, tek bir şarj ile 2 gün boyunca kullanıcılara harika deneyim yaşatacak. Diğer akıllı telefonların batarya konusunda bir gün zor dayanırken, şirketin yeni telefonu bu konuda oldukça iyi iş başarmışlar.

Şirket, bir saat içerisinde şarjın %68 düzeyine ulaşabileceğini iddia ederken, bu kadar büyük kapasiteli bir bataryanın hızlı şarj olması gerçekten şaşırtıyor.

Xiaomi Mi Max 2’nin özellikleri neler?

Mi Max 2‘nin özelliklerinden bahsedersek Qualcomm Snapdragon 625 işlemciye sahip. 4GB RAM‘lı cihaz, 64GB veya 128GB depolama seçenekleriyle kullanıcıya ulaşacak. Ayrıca 12MP arka kamera, 5MP ön kameraya sahip olurken arka tarafında parmak izi algılayıcısı ve USB-C bağlantı noktasına sahip.

Telefonun satış fiyatından da söz edersek 247 dolarlık satış fiyatına sahip olacak.


Xiaomi Mi Max 2 İçin Resmi Açıklama Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Gmail Artık Eski Chrome Sürümlerini Desteklemeyecek Dropbox halka arz edilmek üzere finansal dosyalarını paylaştı Apple Hollywood Sektörüne Giriş Yapıyor Facebook Messenger 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı Google Kendi Launcherını Kaldırıyor Hayalimdeki Robot Projesi, Çocukların Hayalindeki Robotu Bekliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır